Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Určitě mnozí také řešíte problém,  jak zajistit  optimální  dostatek vláhy  rostinám pěstovaným v nádobách (myslím nejen truhlíky, ale i systémy pěstování např. v bednách a v pytlech na balkónech) , v situaci, když nemůžete  zajistit denně zalévání. Všelijaké  systémy kapkové závlahy jsou pro hobby pěstování moc drahé. Zkusil jsem knoty, ale mám pocit , že např. rajčatům to nestačí, zkusil jsem široké knoty ze skelné tkaniny   (na opravy laminátových lodí) , ale při stříhání se rozpadá, nehledě k tomu, že se težko shání.   Chtěl bych zkusit izolační desku (skelná vata),  kterou bych umístil pod substrát s tím , že vy přesahovala do nádoby z vodou a zálivka by probíhala vzlínáním vody do skelné vaty . Máte s tímto tématem nějaké praktické zkušenosti??   
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika