Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No výkon sice nižší je, ale tlak je stejny (110 bar) a průtok je taky témeř stejný (440/450 l/hod). Čerpadlo je kovové a jestli má hadici o metr kratší snad není takové mínus (má to kolečka). Neříkám že Parkside je špatná značka (samozřejmě hobby), sám mám nějaké Parkside nářadí doma a vcelku pohoda, ale přeci jen, oproti Nilfisku, je to taková větší neznámá a člověk neví co od toho může čekat. Hlavní ale, proč uvažuji o něčem jiném než Parkside, je že je to jen jednorázová akce a když mi za rok odejde nějaký nádstavec (např. nějaká rychlospojka nebo kartáč přejedu nechtěně autem) tak jsem nahranej. Kdežto u Nilfisku prostě zajdu do krámu a koupím nový. A taky, jak už jsem psal, Nilfisk má větší příslušenství. Takže jestli jsou si ty stroje parametrově podobné, tak bych bral Nilfisk, teď je jen otázka jak to zjistit, protože ten Parkside asi nikdo nemá a na netu nějaké ohlasy jsem také nenašel.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika