Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bubu se moc těšit na Vaší zkušenost. Hlavně aby jste se dokázala přiznat. Možná když se nato tak dívám, stěpkování je stejně spíše práce pro ženy. Žádný spěch, žádná dřina, trochu pohybu prospěje. Unás se kůra k mulčování kupuje spíš na kubíky nežli drahá v marketu. Co se týče štěpky u silnice, unás na liberecku to prostě používají silničáři. Každoročně vídám někde hromady. Nějaký kubík jsem už dovezl, ale mně více zajímá to topení a nato jsou tyto nevhodné. Jsou moc jemné, za týden se paří a hnijí. 

Pálení roští opravdu není povolené ale energii kterou použijete na štěpkování též není čistá.  Tak ať se daří.  

No a pokud  váš štěpkovač bude dělat špalíčky do kterých potom může vzduch, ten mě také zajímá. Adresy, fotky, cena, vše mě zajímá.    VašekB

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika