Stroj na strouhání a krájení zeleniny



Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 181.142 (?) 
20.5.2013 8:27, zobrazeno: 18789x

Pozdrav všem.

Marně hledám kuchyńský robot, který by spolehlivě nastrouhal nebo na plátky nakrájel syrovou zeleninu do salátů. Zatím jsem zjistila jen to, že současné přístroje dokáží provléci celé listy hlávkového zelí a zároveň se jim okamžitě ztupí břity.

Máte, prosím, tipy na něco jednoduchého a funkčního, co by se dalo použít víc než jednou? Díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 72.102 (?), 20.5.2013 11:09

Nevím, jak elektrické, ale už od r. 1990 mám od WS Hodonín   "WS kráječ "  - mají od loňska nový typ, ale funguje stejně, ruční, ale naprosto bezkonkurenční. Dcera nejdřív ofrňovala, ale po špatných zkušenostech s různými podobnými i elektrickými si ho nakonec koupila taky, a je spokojená, až přede. Má mrně, takže kráječ je v práci denně, jen se opláchne, a ty břity u toho mého starého fakt pořád drží ostří!  Takže doporučuju kouknout na jejich stránky - někde mají i prodejny. Je to sice cca tisícovka, ale dobře utracená. Zdravím, ať se vám daří

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 181.142 (?), 20.5.2013 20:52

Díky za tip, asi se vykašlu na předražené umělohmotné srágory a zakoupím dle vaší rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 182.242 (?), 21.5.2013 2:20

Dobrý den. Na zpracování zeleniny používám profesionální, dlouhý, řeznický nůž Mikov, který mě nahradil kde jaké  "aparáty ". Základem je ostrost nože a grift v ruce.smiley Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 24.5.2013 11:21

Nu, na přípravu salátu k obědu pro běžnou rodinu je asi skutečně nejlepší W struhadlo nebo ostrý nůž. Chci-li nakrájet 5-10 kg kořenové zeleniny na sušení nebo nakrouhat zelí, používám 4. rokem struhadlo k mlýnku Zelmer a jsem spokojen

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.186 (?), 1.6.2013 20:56

Polévkovou zeleninu na nudličky na uložení do mrazáku a jablka na sterilaci ve vlastní šťávě na plátky strouhám na cca 18 let starém robotu Eta, zatím funguje.   Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika