Zkušenosti s pilami Hecht



host - 25.2 (?)
22.1.2018 13:11

Všechny pily značky Hecht jsou v segmentu Hobby nebo max Farmer - nikoli Profesionál.  Proto srovnávat výrobky u nichž je roční výkon nad deset kubíků je nesmysl. Tyto jsou určeny pro občasnou a příležitostnou práci při údržbě domu a zahrady. A to i v případě Hechtu splnují.  Nejsem v podstatě profesionál, techniku používám k údržbě nemovitosti s výměrou 4 ha. Používám neprofi techniku farmer, včetně Hechtu 929R. V mém případě rozhoduje pořizovací cena, Osobně by mne zajímal porovnání mezi Hechtem a Fieldmannem, českou konkurencí.  Jinak svoji zkušenost mám s Castorem, Vegou,  a špatnou se Stigou. - Osobně jsem se vždy snažil vyhýbat nabídkám na bazarech včetně Aukra, myslím si, že je to větší problém než Hecht.   Ale je to můj názor a zkušenost. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
host - 24.108 (?), 24.3.2023 5:04

Pily Hecht neskutečné čínské srač.. Vyhozené peníze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.124 (?), 24.3.2023 9:42

To bych netvrdil mám pilu i křovinořez, ten řadu let, a nemám s tím prakticky žádný problém.Mašiny v pohodě, už jsem měl v ruce jednu pravou čínskou šílenost která po záruce letěla do popelnice, neskutečná spotřeba a neustálé problémy v podobě netěsností a nakonec i ve startování.To hecht je alespoň pro mě cenově dostupný a na přijatelné úrovni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 25.2 (?), 22.1.2018 13:11

Všechny pily značky Hecht jsou v segmentu Hobby nebo max Farmer - nikoli Profesionál.  Proto srovnávat výrobky u nichž je roční výkon nad deset kubíků je nesmysl. Tyto jsou určeny pro občasnou a příležitostnou práci při údržbě domu a zahrady. A to i v případě Hechtu splnují.  Nejsem v podstatě profesionál, techniku používám k údržbě nemovitosti s výměrou 4 ha. Používám neprofi techniku farmer, včetně Hechtu 929R. V mém případě rozhoduje pořizovací cena, Osobně by mne zajímal porovnání mezi Hechtem a Fieldmannem, českou konkurencí.  Jinak svoji zkušenost mám s Castorem, Vegou,  a špatnou se Stigou. - Osobně jsem se vždy snažil vyhýbat nabídkám na bazarech včetně Aukra, myslím si, že je to větší problém než Hecht.   Ale je to můj názor a zkušenost. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 92.156 (?), 27.1.2018 23:41

benzínová pila HECHT = pouze dobrá atrapa, která když se Vám podaří nastartovat (ale jo jako nová chytne) vydává zvuk. Po přidání plynu "vrčí" vice na atrapu velkolepé umění. jinak řečeno chvilku to bude i řezat. Tot otazka jak velká ta chvilka bude něž se začnete s výrobkem HECHT akorát trápit a neustále jezdit do servisu. osobně mám oranžovou německou pilu, kdo tlačí na cenu nabízí se druhá dobrá německá pila v červené barvě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.56 (?), 5.6.2012 22:17

Před 6 ti lety jsem dostal pilu originál čína pod názvem gardens best s papírovým výkonem 1.2 kw a do dneška řeže bez problémů každý rok palivo samotěžbou pro dvě domácnosti tzn.cca 60-70 kubíků, tchán koupil housqwarnu a za ě roky byla 3x na výměně pístu, kdepak asi udělali soudruzi z HSQ chybu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 24.60 (?), 3.5.2013 21:01
Všetci to tu chvália aj ja sa pridám.Napilila 30 m3 a obišlo koliesko na olejové čerpadlo stalo 5e plus 5 ups.Nakoniec odišlo aj nové lebo zadrelo čerpadlo čo stoji 20 + ups. Cela pila stála 130,e ale na dieloch je riadny rabat. Zlihala keď som najviac potreboval. Teraz idem kupiť stihl ms440 a do konca života pokoj...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.169 (?), 9.12.2010 22:26
Zdravím, Hecht 946 mám asi 3 měsíce. Ca 4 kubíky máme za sebou a musím říct, že v dané cenové kategorii super! Jsem spokojen. Uvidíme za pár let, snad bude držet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 196.90 (?), 17.12.2010 12:39
Suhlasim ze pila Hecht za tu cenu urobi sluzbu... ale preco klamu vo Wercu ze je to vyrobca... na ich stranke... hecht.cz maju klamstvo..citujem..Společnost HECHT vyrábí nejen zahradní techniku, ale také zahradní nábytek... Uz raz sa tu prezentoval konatel Werca ze Hecht je ich registrovana obchodna znacka pod ktorou predavaju produkty roznych vyrobcov.Cize Hecht nic nevyraba ani nekompletuje... len sa to lepi na kupene vyrobky v Cine. Dokonca ked som navstivil predajnu len s cistym Hechtom, tam ma predavac silne presviedcal ze je to nemecky vyrobca.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 123.147 (?), 17.12.2010 16:02

Je to stejné jaku u MF - také nic nevyrábí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 243.250 (?), 19.6.2012 19:39

MF vyrabí své vlastní bazény, chemii, příslušenství k traktorům a taky pár modelů sekaček!  a oproti Wercu si na stroje, které nevyrábí nelepí své nálepky a nezastírá od jakého výrobce pocházejí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika