Zkušenosti s pilami Hecht



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
                  
host - 8.235 (?) 
1.4.2013 0:46

Ano, všichni vyrábí v Číně až na výjimky, např. některé firmy vyrábějící elektronické měřící přístroje, vyrábí stále v USA nebo EU, ale to jsou špičkové hi-tech laboratorní přístroje, nepředstavujte si nějaký spotřebák jako LCD televize a pod. A pokud mají i low-endové řady, tak ty už samozřejmě dělají v Číně.

Velký rozdíl ale je v tom, jak si ty čínany různé firmy hlídají - velké a významné firmy posílají do Číny svoje kontrolory přímo do té fabriky a hlídají si každý krok ve výrobě, nebo alespoň kontrolují při převzetí na místě, ale jak to dělají číňani na vlastní pěst a nebo je kontrola až v EU, tak je to většinou tragédie. Číňani měli (a většinou ještě mají) tendenci šetřit za každou cenu i na úplně špatných místech. Pak je to sice nejlevnější, ale taky k ničemu. Taky může být rozdíl ve směnách - ranní a odpolední přijdou zkušení a osvědčení pracovníci co udělají várku v cajku (např. pro nějakou značku) a na noční vezmou nějaké brigádníky, nejlépe ještě blbě zaškolené a jedou "výhodné" levné kopie některé té "předražené" značky.

A i když se Čína učí, tak jejich vlastní design většinou není na takové úrovni jako Designed in USA nebo EU. Samozřejmě pokud to všechno neobšlehnou, patenty nepatenty. Bohužel většinou neobšlehnou materiály a pak je to kombinace "design, který počítal s kvalitním materiálem" + "úplně jinej matroš typu nejlevnější bláto". Prostě čínská noname produkce je taková malá loterie - můžete vyhrát (což bych Vám samozřejmě přál), ale taky nemusíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 196.190 (?), 25.3.2013 22:03

A to vám kdo řekl - napsal. Je to hoby - slušná čínská levná motorová pila. Hauck - domluvil jsem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 67.42 (?), 25.3.2013 22:30

haha..niekto chce byt moc mudry... co je to hauck??? po japonsky???..co takto napisat howgh ked chcem byt vtipny..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 18.68 (?), 26.3.2013 7:40

No a Vy jste nám teda chtěl sdělit co moudrého?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 19.176 (?), 1.4.2013 10:29

teda Vam pokial ste to nepisali Vy pre vas asi nic nove, bolo to presne adresne urcene... pre toho pana co si myli pojmy s dojmami to asi bude novo ziskana mudrost, ked uz tak nevyhnutne ten vyraz potreboval pouzit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.241 (?), 30.4.2013 22:41

Werco pri pilach hect uvadza doslovne ze sa jedna o hobby pilky tak neviem na co tu riesite vyrub lesa,,,,,za tu cenu pre amatera nema konkurenciu.Pokial niesom pilcik neni co riecit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 181.117 (?), 30.4.2013 22:54

Werco. sk na svojich strankach vedome klame prave u pil, doslova uvadza vyrobca: HECHT... to kto jr ten vyrobca a kde to vyraba?..ziadny neexistuje a je to nakup cinskych vyrobkov. Ako mam potom verit webu Werca ked takto vedome klamu???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 187.34 (?), 3.11.2013 11:33

Dnes jsem čistil mobilní telefon značky SAMSUNG a světe div se, baterie made in CHINA i na těle telefonu made in CHINA. U HTC to samé. Kdo by to byl řek, že takto velký, známí a,,kvalitní´´ výrobce nakupuje věci z Číny. A na stránkách o Číně ani slovo. Kde je chyba? A vsadil bych boty, že spousta dílů ve všech tady zmiňovaných pilách, sekačkách, traktorech a jiných strojích a nástrojích bude z této země. Ať si každý koupí na co má. Já mám pilu Hecht945 už pár roků, vyměnil sem akorát svíčku (120,-) a spotřební material, udělám cca 10-11 kubíků dřeva (u tatry zarovnaná korba- měkké dřevo metrové kusy a řežu na polovic). Nikdy jsem se,,značkovou´´ pilou neřezal a ani mi to nechybí. Až se tahle pila vysype tak ji zahodim a koupim si zase to samé. V nabídce je stále, tak snad i nějakej ten rok ještě bude. Určitě je paráda řezat se značkou HQ, ale nemám na ní peníze. Stejně ať počítám jak chci tak se to ani nevyplatí. Kdyby mi HQ za 12000,- vydžela 15-20 let, tu co mám teď mám pátým rokem a i kdyby vydržela pouze těch 5 let tak při ceně 3000,-(momentální nabídka), za ty peníze pořídim 4ks a mám to také na cca 20 let a to nepočítám hromadu ND co mi zbyde :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.26 (?), 3.11.2013 13:13
Nebudete mít parametry (nejen výkon, také vibrace, emise, odolnost), jako u značkových výrobků. Čína neznamená automaticky nekvalitní výrobek, je velký rozdíl made in, což musí být uvedena země původu a potom vyrobeno v zájmu nejnižší ceny, kde je ošizeno, co se dá. Značka vyrábějící v zemích s levnou pracovní silou si kvalitu musí pohlídat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 3.11.2013 13:30

ono u Extool, Einhell, Hecht a podobných jde občas o to, že vezmou výrobek kterému skolnčila licenční ochrana a tedy může jít o druhovýrobu dříve osvědčeného (ale i nepovedeného) modelu. Nepovedené modely nevylepší a od povedených mohou udělat levnější verzi (např. bez nikasilové vložky válce).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika