Nová D 6100, rady do začátku



host - 147.85 (?)
15.11.2019 14:29

Tuto pilu jsem měl také.Dolmar 6100 je vinikajíci pila za dobrou cenu.Já jí kupoval za. 12 700 Kč s DPH.Vyřezal jsem s ní asi 150 nádrží, převážně při špalkování.Nemohu proti této pile říct křivého slova.Posměváčci ji tady nazývali upravenou rozbrušovačkou, měli pravdu, ale v tom je její velké plus! A to je bytelnost.Tuto pilu jsem však musel prodat kvůli takřka neexistujícímu servisu.Základní seštelování karburátoru velký problém.Jakmile jsem řekl že jsem pilu koupil po internetu, každý mě poslal do zadele.Jestliže Dolmar nevybuduje kvalitní servisní síť, tak končí a za tím si stojím.Takže jsem si koupil pilu s kterou řežou naši čeští profíci za takřka dvojnásobnou cenu mého Dolmara 6100 a mám servis skoro za rohem.Toť vše.Pilu dělá také servisní zázemí.To je pouze můj názor, nejsem profík, ale s pilkama řežu dost často asi už 35 let.

Z

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
               
host - 96.42 (?), 26.2.2018 20:29

4 litry za den i nádržky i litry jsou zavádějící. 5 nádrží za den někdy 7 a to jsem lezl po čtyřech. Mě maže jak má. Co dáváš za olej? Ředím půl na půl minerál s friťákem. Nech protočit řetěz na dlouhý liště po dořezu. Roltop se promázne. Tyhle pily si kupujou i začátečníci a taky 362 562 357 oni si myslej čím víc kubíků tím víc veritas :-/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 251.121 (?), 2.3.2018 18:45

rolltop se maže mazničkou za 2kila žádné máčení :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.42 (?), 5.3.2018 6:23

V liště neni dírka na mazničku. Maže se od řetězu. Náročný řezy protočím pilu až se víc promázne i ten roltop. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.85 (?), 15.11.2019 14:29

Tuto pilu jsem měl také.Dolmar 6100 je vinikajíci pila za dobrou cenu.Já jí kupoval za. 12 700 Kč s DPH.Vyřezal jsem s ní asi 150 nádrží, převážně při špalkování.Nemohu proti této pile říct křivého slova.Posměváčci ji tady nazývali upravenou rozbrušovačkou, měli pravdu, ale v tom je její velké plus! A to je bytelnost.Tuto pilu jsem však musel prodat kvůli takřka neexistujícímu servisu.Základní seštelování karburátoru velký problém.Jakmile jsem řekl že jsem pilu koupil po internetu, každý mě poslal do zadele.Jestliže Dolmar nevybuduje kvalitní servisní síť, tak končí a za tím si stojím.Takže jsem si koupil pilu s kterou řežou naši čeští profíci za takřka dvojnásobnou cenu mého Dolmara 6100 a mám servis skoro za rohem.Toť vše.Pilu dělá také servisní zázemí.To je pouze můj názor, nejsem profík, ale s pilkama řežu dost často asi už 35 let.

Z

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika