Motorová pila Oleo-mac



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                  
host - 185.246 (?) 
21.3.2010 21:37

Ahoj chlapi mám 962 OM je to dobrá pila nevím co ty pánové pořad si stěžují přečtěte si na vedlejších stránkách o dolmarech jak jim praskají kryty nebo unovích jak po čtvrtém startu vytrhnou lanka a.t d. nebojte se.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 144.211 (?), 20.9.2006 21:50
tak předně než se začnete ohánět předraženou čínskou husqvarnou neboli vysavačem od elektroluxu tak se alespoň naučte psát OLEO-MAC,nebudete pak k smíchu,mimoto nikdo nepopírá že je mountfield shit,viz příspěvek výše....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.16 (?), 20.12.2009 10:57

Pozor Hecht není špatná německá pila s celokovovým tělem motoru, dobrou váhou. Porovnejte schválně parametry. A musím mít ještě poznámku k designu Dolmar - vzhhled jak nějaká nafouknutá hračka.

Když jsem pilu Dolmar viděl na prodejně u Stihlu, tak sem se musel fakt smát. Vypadá to hrozně, na to, že to dělaj němci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.38 (?), 31.8.2010 18:48

Myslíte čínská pila, že? Hecht bývala německá značka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 116.119 (?), 23.1.2010 22:33
Aj ja som si precital tieto recenzie a zlakol som sa toho Oleo macu. Radsej som si kupil stihlku MS 230 za 360€. Myslim ze je to dobrá cena za dobrú kvalitu a na mojich 20 metrov dreva ročne v pohode postačí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 42.118 (?), 24.9.2006 19:34
Jak to tady čtu, na reklamu a pěkné řeči Mountfieldu naletěli jiní , než jen já. Malá útěcha...Nechal jsem se přesvědčit velmi výmluvným prodavačem k  elektrickému vyžínači značky Oleo-Mac. Super motor 1000W, tepelná pojistka, vydrží navěky...Už během prvního roku použitích mě překvapilo, že pojistka vypíná po 10 minutách práce na zahradě ( normální tráva 20-30 cm výšky, žádné keříky či kopřivy!) . Tak jsme nakonec reklamovali. Byla v záruce, pěkně nám ji opravili, pojistka přestala vypínat. Bohužel, nevypínala vůbec. Takže jsme během dalšího roku utavili motor. Oprava by v Mountfieldu stála  5000,-Kč ( o 2000,-Kč méně než stála nová) , a  jinde se opravit nedá! Mountfield si prý pod sankcemi hlídá, aby nikdo neměl k dispozici náhradní díly než Mountfield. Šel jsem za známým opravářem - suše mi oznámil, že kdysi mi to "opravili" tak, že pojistku vyřadili z funkce = cesta k poškození motoru jistá. Můj závěr - už nikdy si nekoupím nic v Mountfieldu, natož se značkou Oleo-Mac. Nikomu však tento závěr nenutím, máme svobodu, že ?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.95 (?), 26.9.2006 0:05

Vážený pane zajímalo by mne v jaké prodejně jste vyžínač kupoval a jaká byla jeho pořizovací cena, protože za 7000,- korun žádný elektrický vyžínač neprodáváme. S pozdravem prodejní technik Mountfiled

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.146 (?), 23.5.2007 11:11

Souhlasím se všemi, kteří mají špatné zkušenosti s pilou. Než naskočí, tak to by si člověk mohl vytahat ruce a za další teď jsme ji dávali k vám do servisu oprava 3000 kč že se tam uvolnil nějaký plastový šroubek, který by se vůbec uvolnit neměl a při napínání řetězu tam došlo k prasknutí něčeho ve vnitř a bylo nám řečeno, že to máme po záruce takže oprava pálka. Spíš to bylo fušersky zrobené máme ji čtyři roky a zase jsme toho nepořezali tolik, aby byla skoro na výhoz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jalav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 234.184 (?), 15.3.2009 18:25

S tím souhlasím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 89.30 (?), 26.9.2006 11:40
To se mi moc nezdá. Já jsem si koupil benzinový křovinořez Oleo-Mac 733S v roce 1995 za zhruba 10 000Kč. Pracoval jsem s ním ve všech režimech,(kotouč, struna, pilový kotouč) a vždy k plné spokojenosti. Údržbu provádím sám(mazání kuželového převodu, čištění filtru atd. Až letos se mi ulomil palec(ozub) na cívce startovací šňůry. Zašel jsem do Mountfieldu, technik nahlédl do katalogu a novou cívku mi prodal. Náhradní díly jsou drahé(plastová cívka 100 Kč), ale jsou i po letech.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika