Motorová pila Oleo-mac



host - 6.101 (?)
30.5.2009 22:56

Bohužel je to pravda.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 255.74 (?), 30.5.2009 22:47

Mám pilu Dolmar. Dvacet dva let. v servise jednou. v provozu cca 100 hodin ročně na dřevo na zimu. Kamarád si zatočil kolem, takže sleva 25 %. Super.  Za dva roky ji vyhodil...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 135.63 (?), 26.2.2011 6:49

A to se vyplatí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.101 (?), 30.5.2009 22:56

Bohužel je to pravda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.186 (?), 18.8.2009 9:34

Nemyslím, že Stihl je tak zázračný jak píšete.HQ se mu minimálně vyrovná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.76 (?), 10.1.2010 15:43

Dobrý den, reaguji na přízpěvek co mě zaujal svou délkou a až na ten mercedes (s horším krámem jak mercedes vito jsem ještě nejel) s vámi naprosto souhlasím, protože kdo chce něco uříznout, teda mimo vlastní ostudy, měl by si ve vlastním zájmu koupit nářadí od už vámi zmiňovaných firem a nejedná se jen o motorové pily, ale i o další nářadí z tesca nebo bauhausu a podobných obchodů, proto když potřebuji vyvrtat díru, obrousit svár, nařezat v lese dřevo, pak ho dovést domu, tak si jdu pro narex-ku, pro husqvarnu, nebo sednu do zetoru a ne do nejakého amerického krámu, mám totiž jen jedny nervy. S pozdravem Břeťa zetorák 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.6 (?), 10.3.2010 15:02

Napište sem za 30 let jestli to funguje.Protože pily STIHL nás zajisté všechny přežijou.O tom snad nikdo nikdy nepochyboval. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.246 (?), 16.8.2010 15:30

Asi jste jedl hodně vtipnou kaši.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.215 (?), 26.2.2015 21:34

Mám známého servisáka co dělá pro Stihl tkz. mercedes mezi pilami, měl sem Stihl profi model MS 461 a moc dlouho nevydržela naopak strýc má Stihlku už 14 let a jede jek drak. Nato mě známej co se živí servisováním stilek řekl: dřív to platilo byl to kvalitní stroj, dnes když vemu pilu od ruzných výrobců a rozeberu je do šroubka tak zjistím že vesměs mají stejného dodavatele dané do jiné škatule s jiným znakem. Myslím že v době kdy hýbou světem peníze ne kvalite je celkem najivní si myslet že soudruzi z NDR dělaj vše na věky. Je to jako srovnávat mercedes 124 3.0D s těma CDI ... co dělaj dnes. Nic není jako dřív. A o Husqvarně a kvalitě mluvit v jedné větě se už taky dávno nedá. Všechny stroje at už pily, sekačky auta atd se vyrábí v kooperaci tzn mají svou kastlu a znak, jinak vše kupují od subdodavatelů a pak to poskládaj a prodaj. Při tom množství strojů co dělají měsíčně to ani jinak nejde a to vše je pak odrazem kality. Slova pána co už nějaký rok dělá pro Stihl...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.38 (?), 29.1.2007 13:18

Mám OL  947 čtvrtým rokem  dříve jsem o této značce jenom slyšel ale začaly problémy zápěstí (art.) zkoušel jsem řezat se všemi značkami OL se jevila jako nejměkčí to rozhodlo. Řežu 40-50 roč. Jediná závada start- svíčka jak to tu už někdo psal.Spotřeba se hodně ovlivní nabrušením řetězu a jeho mazáním . Po záběhu jsem pilu odvezl na seřízení v Mau. tam šla pila jako švýcary.Po příjezdu na místo řezání to nebylo ono .Pila se dusila na plný plyn, velká spotřeba ,mezi místem seřízení a místem řezání výškový rozdíl 525m. Tak jsem ji dal chlapům přímo v lese seřídit od té doby pohoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.16 (?), 20.12.2009 10:42

To je pane jednoduché.

Ničím neštelujte a kupte si jinou pilu. Totiž to co ušetříte za ty roky řezání na benzinu, za to máte min. další Husq. Stihl. Jonsered. Hecht atd.

Prodal jsem ji za 1/3 ceny, koupil jinou a je klid. Koupil jsem něměckou pilu a spotřeba výborná i při plném výkonu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika