Lišta



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 247.220 (?) 
13.12.2015 17:22

Ahoj dřevaři, mám dotaz, proč na liště dolmar 45cm nejni mazací dírka. Zatím všechny lišty co jsem vlastnil jsem mazal, pokud jsem od začátku nemazal, tak se začala zadírat. Díky Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 204.98 (?), 13.12.2015 19:57

Treba rozlišovať konce lišty. Zrejme máte na mysli  mazanie roltopu a nie mazanie lišty. Nemusí byť dierka. V tom prípade sa roltop nemaže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.117 (?), 13.12.2015 20:31

Verím Radku! Staré oregony stáli za deravý groš, ale táto sa nezdá, laminovanie z nej nelezie dolu, roltop netreba mazať, v reze sa menej chveje a aj zápich sa celkom dá.Pár kusov sa mi cez ňu prevalilo a roltop stále pevný! Beží na nej asi desiata reťaz a nič jej nieje, takže ďalších desať určite zvládne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 247.220 (?), 15.12.2015 12:07

Míra ahoj.   Samozřejmě jsem myslel mazání roltopu, tak nebudu mazat a uvidíme.  Děkuji   Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 15.12.2015 13:09

asi tam budou nějaké moderní silikonové vazelíny, které s teplotou tolik neřídnou, nechytají do sebe špínu atd. ... a tak vydrží jako jednorázová náplň, kolem které bude běhat olejový film ztrátového mazání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika