Jaká je pila Partner P340S?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 20.47 (?) 
20.7.2015 8:43

Ja mam Stihl 361 a knej som mal na mensie pilenie + odvetvovanie a liesky staru Husku H40. No ta dosluzila oprava bola nertentabilna tak kamosi v servise Husqvarna namiesto nej vymenou za diely z H40 dali novu Partnerku 340. Sluzila mi dobre, s ostrou reťazou na ľahké veci bola úplne v pohode. Po roku som ju predal za 50 E, kamosovi a tomu sluzi uz tri roky okolo domu bez problému, akurát tiež raz vytrhol štartovaciu pružinu, čo mu v servise Husqvarna opravili na počkanie. Myslím, že Partner má horšiu povesť, než je realita. Kedysi dávno pred Stihlom a H40 som mal aj P351 a tiež som bol spokojný, na nej som akurát menil pružiny a reťaze a zo dvakrát aj lištu. Ale je to ako s hodinkami: Môžete mať na ruke tie z Lídlu za 10E alebo najlacnejšie Omegy. Obe budu služiť rovnako. ale ten pocit... preto mam teraz namiesto tej P340s Stihl 181 a je to môj miláíčik.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 50.89 (?), 20.7.2015 13:50
Partner měl dříve stejné, podobné pily, jako Husqvarna, Jonsered i profesionální. Dnes je horší pověst na místě.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.189 (?), 10.7.2017 21:43

Ano.to je pravda.Mám Partnera 420. ješťě made in USA, nárazově ho neskutečně přetěžuji a zatím jede pořád bez poruchy. J.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.242 (?), 16.7.2017 21:45

Za mne Ms 181 dávam ji dost počudit ale ostrý řetěz a zvládne skoro vše zatím má za sebou 20 plnometrů klád buk dub na špalky 33 cm

největší co jsem s ní porcoval kláda o pruměru 50 cm buk jinak bylo vše cca 30až35 cm v průměru

Ostrý řetěz nebýt prase a tlačit na pilu vždy čerstvou směs a vydrží

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.242 (?), 17.7.2017 3:35

Omluva netlačit na pilu  smiley 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika