Jaká je pila Hecht 956



bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?)
30.4.2017 8:24

dolmar a stihl sa vyrábajú v číne tiež. STIHL China – Quality “Made by STIHL”

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 20.73 (?), 19.10.2016 18:01

Jedna z řetězových pil,  které mám doma je také Hecht 45. Množství dřeva, které odřezala Vaše 945 bych v žádném případě s ní dělat nechtěl. Důvody: Vibrace, značná kouřivost (když jsem ji měl v záběhu, tak jsem se při krátkých řezech snažil zadržovat dech, pak rychle položit hechtku a ustoupit proti směru větru, abych se mohl nadechnout), brzda řetězu se neatktivuje setrvačností. Ještě by se něco našlo. Posléze jsem si koupil kvalitní německou farmářku.

Podle mne je ta hecht 45 použitelná pila a pro nenáročného uživatele na cca 5 až 10 metrů ročně možná i dostatečná. Prosím ale přestaňte tyto hechtky a pod. stroje vychvalovat,

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 26.74 (?), 19.10.2016 19:08

Německa pila je německa pila proto má největší prodejnost.:-)Ja byc hteda německou pilu nechtěl :-):-):-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 20.73 (?), 19.10.2016 20:00

A co takhle kvalitní švédskou pilu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 149.89 (?), 30.4.2017 8:17

švedskou ano ale mozna to nevíte ze třeba HQ se vyrabí i v číně (levnejsí modely) tak jako HECHT je "německa" firma ale vyroba čína zato dolmar i stihl jsou nemci ale také se vyrabí v nemecku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 30.4.2017 8:24

dolmar a stihl sa vyrábajú v číne tiež. STIHL China – Quality “Made by STIHL”

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.226 (?), 30.4.2017 8:58

Jděte s tím do zádele kde se co vyrábí. Koupíš si vysavač Miele na 20 let, za 5 let se díváš po jiným, nebo tvoje žena. Máš dobrý pocit, že je na testovanej na 20 let a za ty roky se bude koberec vysávat sám. Značky jsou na tom líp proti čisté číně. Samsung čína, Panasonic čína a co má bejt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 236.249 (?), 21.10.2016 16:48

HECHT45 a 945 jsou dvě různé pily, bacha na to! 45(44) je nejlevnější pila HECHTu a souhlasím, ani já bych stovky kubíků s ní řezat nechtěl. Vyšší kouřivost jste zažil Vy, já dostal pilu zajetou... spíš na první pohled přejetou. Míchal jsem 1:50... dle návodu jsou míchací poměry HECHT pil v záběhu 1:33, po záběhu 1:40. S množstvím oleje ve směsi se zvyšuje i kouřivost. Já s ní problém neměl.

A k tomu závěru... Vy 45 vidíte jako použitelnou(možná i dostatečnou), já psal o 945, která toto množství zvládne hravě a vlákno je o 956, která oba námi zmiňované modely strčí do kapsy a má tedy potenciál při těchto objemech fungovat bez problémů dlouhodobě. Pro Vás to může znít jako vychvalování, já to vnímám jako popis skutečností a někdo jiný může říct, že HECHTky shazuji. Je to prostě o úhlu pohledu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 20.73 (?), 21.10.2016 19:03

Tu Hecht 45 jsem kupoval v r. 2012. Podle tehdejšího návodu jsem míchal v záběhu 40:1. Potom se někdy návody upravily a doporučují to co píšete Vy. Ano napsal jsem, že by i ta Hecht 45 byla použitelná na 5 až 10 m dřeva ročně a to podle své zkušenosti. Jenom doplním, že jsem s hechtem nešpalkoval dřevo. Na to mám cirkulárku. Takže hechta jsem používal v lese. Jednalo se o úklidy po těžbě. Teď už mám novou motorovku, ale to jsem také už psal. Hecht je uložen jako záložní pila. Dával jsem tam akorát nový řetěz. Pouze mi dělá problém na hecht u po odšroubování upevňovacích matic sundat kryt řetězovky.prostě to tam už nesedí. S hechtem bylo nařezáno asi 50 m dřeva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 42.178 (?), 23.10.2016 9:22

Hecht po Husqvarně? už jsem několik takových potkal, pché Husqvarna mi jela roky a stojí moc, koupím si Hechtku, stojí třetinu tak co... no co by jste řekli? Jak vysednout z Mergla do Dácie. Za mě blbost

Huska 445 momentálně v akci pojede moc pěkně spoutu let, a takové ty kraviny co se dějí na Hechtech si tu pak jen počtěte. Životnost Hechta deset let? neblbněte prosím vás. to tak někde na výstavce :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 28.70 (?), 20.9.2019 9:13

Čista pravda ja ju mam už 14 rokov popilim tak 5-6 m ročne a funguje bežnna udržba ešte aj sviečka je pôvodna akurat retiaz a lištu som menil a štartovanie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika