Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

HECHT45 a 945 jsou dvě různé pily, bacha na to! 45(44) je nejlevnější pila HECHTu a souhlasím, ani já bych stovky kubíků s ní řezat nechtěl. Vyšší kouřivost jste zažil Vy, já dostal pilu zajetou... spíš na první pohled přejetou. Míchal jsem 1:50... dle návodu jsou míchací poměry HECHT pil v záběhu 1:33, po záběhu 1:40. S množstvím oleje ve směsi se zvyšuje i kouřivost. Já s ní problém neměl.

A k tomu závěru... Vy 45 vidíte jako použitelnou(možná i dostatečnou), já psal o 945, která toto množství zvládne hravě a vlákno je o 956, která oba námi zmiňované modely strčí do kapsy a má tedy potenciál při těchto objemech fungovat bez problémů dlouhodobě. Pro Vás to může znít jako vychvalování, já to vnímám jako popis skutečností a někdo jiný může říct, že HECHTky shazuji. Je to prostě o úhlu pohledu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika