Husqvarna 560



host - 184.1 (?)
26.2.2013 13:23

Hlavu mi nemenili pokud teda hlava je valec jak se domnivam jen mi napsal mechanik ze zavada odstranena pila poradku.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 21.2.2013 19:59

Jsem si to myslel. Já jenom že servisák řikal, že to tam něčím přilepil a že to tak dělá standartně. Tak buď stihl víc vydrží a nebo už nevím no. Každopádně díky za odpověď. Zítra to budu řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 184.1 (?), 25.2.2013 17:43

Zdravim tak pila se mi vratila z Prahy ze servisu vse je pre opraveny pre pouzivam spotny benzin ale pila ma stale po pridani prodlevu z kratkou listou nic ale jak tam dam 40 tak problem tak uz vazne nevim co stim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 25.2.2013 19:10

Tak to by mě taky zajímalo čím a co to je. Já buším se 40 přes rok a v pohodě. Teď se mě ale celá rozjebala, v Husqvarně to jakž tak dali do kupy, ale já s tím nedělám na zahrádce jabloně a tak mě to točí. Taky tam mám tu prodlevu, ale dělat se s tím dá. Nejradši bych ji omlátil o zeď, ale ta pila za to nemůže. Co mě řikal ten čerstvě proškolenej mechanik tak Husqvarna v tichosti odstranila chyby a teď se prodává 560 tak jak se měla prodávat když vyjela na trh.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 25.2.2013 22:40

Mám doma 25L kanystr s aspenem, jestli tankujete špatný benzín, dalo by se ve vašem případě jednoduše postupovat a vyzkoušet tam nalít kvalitní palivo. Prodávají se i litrové flašky, tak když si 1L za 130Kč objednáte, dostane se vám rozřešení wink Pokud vám vyměnili hlavu a stále máte prodlevu za zkoušku by to stálo, případně se dá koupit u benzinky 98čka. No a Hupino by si měl sednout a napsat si na papír závady které jsou zaviněné pilou a které vlastní hl... cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 184.1 (?), 26.2.2013 13:23

Hlavu mi nemenili pokud teda hlava je valec jak se domnivam jen mi napsal mechanik ze zavada odstranena pila poradku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 26.2.2013 18:11

Pokud vám nevyměnili válec (omlouvám se nějak mi nedošlo, že je to u pil komplet) tak aspoň těsnění. Pokud vám nevyměnili ani těsnění pod válcem, tak závada odstraněná nebyla a vys... se na vás laugh

Těsnění nestačí vyměnit za nové, protože upravené odstraňující tento problém není ještě k sehnání a klasické vyměňovat nemá smysl, to by jsme si nopomohli. Klasika má 0,8mm a aby jste dosáhl tíženého výsledku s větší kompresí a odstraněním díry, musíte (servisák) vystříhnout podomácku z něčeho slabšího ideál tak 0,4mm, pak by mělo být vše v cajku. Nové slabší těsnění ale bude v nejbližší době k objednání, tak pokud nechcete stříhat, musíte chvilku počkat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 26.2.2013 18:19

Jinak mám informace, že Husqvarna bude svým klientům u těchto pil provádět zdarma servisní opravy i po skončení záruční doby, to mi žádný jiný výrobce nenabídne, prostě Huska se staví k porodním muškám čelem yes Takže i záhrádkáři a samovýrobci ale i profíci se nemusí bát, že budou něco po záruční době platit ze svého pokud se jedná o výrobní vadu, oprava bude zdarma třeba i po 5 letech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 184.1 (?), 26.2.2013 19:02

No zkusim to rict v servise a dam vedet co mi reknou Muzu se zeptat odkud mate tuto informaci dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 26.2.2013 20:49

Informaci mám od zástupce Husqvarny pro ČR, vrchního školitele co má tyto závady zmáknuté a svoje poznatky předává dál na školení servisákům. Jednotlivé závady se jak už tady na fóru zaznělo postupně odstraňovali rovnou ve výrobě a tak se některé závady vyskytují jen na pilách vyrobených v určité sérii a určitém časovém úseku, novější kousky už těmito problémy samozřejmě netrpí.  V Husqvarně přesně ví podle výrobního čísla kdy byla pila vyrobená a jaké nectnosti se u ní můžou vyskytnout a právě s problémem co se týká jejich pochybení nebudou i po záruční době problémy. Vše se ale řeší individuelně přes vedení v ČR. Problém s dírou je jisto jistě věcí jednou z nich. Je ale zbytečné pilu někam posílat na záruku, když stačí vyměnit tuhle blbost a je po problému, jen tam musíte dát to slabší těsnění, ne klasické!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 26.2.2013 19:21

Tak mě sundávali válec za ten rok a něco celkem třikrát a určitě tam dávali to těsnění co tam má být. To teda znamená těch 0,8mm. Proč to píšu, ta pila s tím byla tak udělaná a problém s dírou jsem neměl. Až teď naposledy jsem to dal do stihlu protože Hq na celé planetě měla zrovna školení a já neměl čas čekat i přes to že mám náhradní 575. No a ten tam ten válec nalepil nevím čím. A tak si myslím že by to mohlo být tím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika