Hecht 927, levná jednoručka



host - 74.100 (?)
30.11.2012 22:44

Nemohu souhlasit. Už asi tak měsíc a půl pravidelně nařezávám Hechtkou 927 kubík a půl sypaného. Když dojde, tak startuji a řežu nové. Dosud mi pokaždé Hechtka chytla a svůj úkol splnila. Asi to bude tím, že některý pán umí pilu nastarovat a jiný je nemehlo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14   
                     
host - 74.100 (?), 30.11.2012 22:44

Nemohu souhlasit. Už asi tak měsíc a půl pravidelně nařezávám Hechtkou 927 kubík a půl sypaného. Když dojde, tak startuji a řežu nové. Dosud mi pokaždé Hechtka chytla a svůj úkol splnila. Asi to bude tím, že některý pán umí pilu nastarovat a jiný je nemehlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 228.2 (?), 7.6.2015 20:46

Zdravím. Mám také HECHT 927, jsem s ní spokojen ale teď mi nechce mazat. Mazací dírkou mi nejde olej. Můžete mi poradit jak se dostanu k olejovému čerpadlu? A když mám pilu několik dní stát tak mi z ní teče olej, Umím siledaco opravit ale s radou to jde rychleji. Děkuji.

milos.sula@email.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 16.104 (?), 8.8.2013 20:11

Dobrý den, nedávno sem koupil pilu Hecht 927 a připojím pár poznatků. Hned při prvním nastartování sem zjistil, že nemaže řetěž, protože vypadla hadička od olejového čerpadla. Od ostatních kupujících sem četl, jak si pochvalují, že pila zvládne i stom cca 25-40cm. Nevím, nevím,protože ta moje má problém i s trošku silnější větví. Na druhou stranu, za ty peníze nelze čekat žádné zázraky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.34 (?), 2.12.2013 12:46

Dobrý den, tuto pilu jsem koupil na základě hodnocení spokojenosti zákazníků Heureka. Objednal jsem a potom jsem se dostal na tyto stránky. Trochu jsem se zděsil, jestli jsem udělal dobře. Pilku jsem nemohl nastartovat, tak jsem vyšrouboval svíčku a vstříkl trochu paliva nad píst - teplota trochu nad nulou.  Ihned chytla a dalších startování teplé pily,  chytala ihned. Zkusil jsem uřezat několik patnácti cm věteví a pilka je bez problémů zvládla. Potom jsem uřezal koláček z 30 cm trnkového pařezu - trnka kácená před měsícem a pilka opět neměla problém. Toto je moje zkušenost z prvního řezání před několika dny. Připadá mi, že na řetaz jde zbytečně moc oleje, prosím o informaci, kde se dá průtok oleje omezit. děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 2.12.2013 13:03

Buďte rád, že to dost maže, zejména pokud jedete palivové dřevo. Jsou i tací, co před přiložením pilin do kamen ještě do nich nějaký ten olej přilejí, aby to mělo lepší výhřevnost. Liště nadbytek oleje určitě neškodí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 166.37 (?), 3.12.2013 11:53

Už jsem našel šroubek na regulaci množství oleje, ve spodní části je pod molitanem skrytý šroubek  - byl vytočený na maximum.  Dokonce je vylisováno na krytu označení max - min, když jsem pilu skládal tak jsem to přehlédl a v návodu jsem nastavení nenašel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 214.22 (?), 30.12.2013 13:20

Dobrý den.

Prosím o radu jak sundat řetězku. Zkoušel jsem poklep přes šroubovák, jak to dělám u H 359 a nedaří se. Vůbec netlačí olej, tak se chci podívat jestli není vyladla hadička.

Díky moc za radu.

j

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 26.129 (?), 16.11.2014 19:49

Prosím vás ak máte niekto doma pílu hecht 927 r a máte k nej aj český návod tak by som vam bol velmi vďačný keby ste ho odfotili a dali sem.Alebo ak poznáte nejaku stránku kde je návod dajte vedieť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.255 (?), 27.12.2014 19:05

hecht 927 r vlastním, jsem strojní zámečnik v důchodu.Mám úctu k tomu to výrobku, udělá obrovský kus práce. Je pravda že hadička směrem ke karburátoru po roce praskla, ale oprava byla snadná, když jsem část vadné hadičky nahradil kouskem jiné vhodné hadičky. Na značkové pily nejsem zaměřen, vycházím z mé teorie, že dnes se snaží každý výrobce mít co nejméně reklamací na trhu by neuspěl . Nesprávné zacházení s jakoukoli věcí, je pro její provoz ohrožením funkce.Je chybou obsluhy když neovládá základní gromotnost ke strojům, koupí si tu nejlevnější značku a pak ji odrovná, v případě že by si koupil pilu tkzv. značkovou - drahou, je pravděpodobné, že by ji odrovnal také, a je otázkou jak by se zde v diskuzi k této události vyjadřoval.

Pro zajímavost, používám motorovou část pily Hecht 927r k pophonu ručního vozíku, a slouží k úctě teto značky Hecht 927r. To je vše co k uvedenému tématu chci uvést.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 13.42 (?), 28.1.2016 15:41

Zdravím Vás, mohli by ste mi ukazat foto alebo navod ako ste použili ten motor k pohonu vozíka? vdaka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5:28
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika