Elektrická retazová píla Florabest 2000/7



host - 2.170 (?)
14.7.2015 13:27

Ja som ju tiež kúpil a po 2 hodinách prestala fungovať tak som ju vrátil kúpil som ešte takú istú a tá po hodine prestala fungovať asi to bude ten kondenzátor, ale rozoberať to nebudem aj tak taký kondík nemám a ak ho budem kupovať bude stáť min 5 € a 5€ doprava a kedže je to z Číny tak sa to zase poka... serie takže už ďaľšiu nekúpim nech žije nemecká kvalita Florabest.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 10.3.2008 19:28, zobrazeno: 70059x

Zdravím, tak som dnes zakúpil elektrickú pílu na drevo nemekej značky FLORABEST

je to masívny kus stroja tak niečo píšem z tech údajov,

Príkon - 2000W

rýchlosť retaze - 12,1m/s

hmotnosť (s lištou a retazou) - 5,4 kg

retaz - Oregon 3/8" LoPro.050, pochromovane rezné zuby s minimálnym spetným nárazom.

Lišta - Oregon Double Guard 91 s vodiacou hviezdicou

rozteč retaze - 10 mm

hrúbka retaze - 1,3 mm

Dlžka rezu - 400mm

takže tolko v príbale bol aj olej pre olejovú automatiku mazania retaze. tak už sa teším kedy ju vyskúšam.

a cena bola myslím veľmi dobrá (2490Sk)

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.137 (?), 15.3.2008 19:14

Německo? Domnívám se, že značka Florabest je firemní značkou Lidlu a toto zboží se vyrábí v Číně. Lodí putuje do Hamburku a německý Kompernass na to akorát nalepí vlastní značku. Zde ji Lidl prodává za cenu necelé 2000Kč. Tím neříkám, že je to špatný výrobek, ale s nářadím zrovna s Lidlu mám své zkušenosti - v Číně dokáží okopírovat skoro všechno (viz. nedávný případ českého mopedu, který číňani zkopčili včetně ojetého dezénu pneumatik), takže výrobek se jeví ergonomicky výtečný, v této cenové hladině má většinou bezkonkurenční výbavu, ale s tou spolehlivostí to bývá horší. Nicméně Vám přeju, aby Vám pila sloužila k plné spokojenosti, hlavně zbytečně nepřetěžovat (a nezahazovat účtenku:). Cepagis

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 71.59 (?), 18.3.2008 17:17

Pro předchozíh autora - v Číně se dnes vyrábí skoro všechno, pilu jsem si před časem koupil - absolutní spokjenost - bez problémů si poradila i se smrkem, který sundal "kiril" - průměr cca 50 cm. Skvělý je systém napínání řetězu - tím velkým kolečkem na obrázcích - nabroušení drží, výhodná je i rychlobrzda. Porcuji s ní palivové dřevo - samozřejmě t není strj pro profesionální dřevorubce. 

Také se mi sousedi posmívali, že je lepší husqvarna za 10litrů, ale domnívám se, že tento stroj (pod 2000) mi nějakých 5 let vydrží - takže no problem si pak koupit nový. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 18.3.2008 21:53

Zdravím,

no pílu som si kúpil práve preto, čo popisuje autor druhého príspevku, popilit s tým drevo do pece, a občas nejaký shnitý strom s tým vypíliť, čo sa týka kvality výrobkov z obchodu LIDL tak som absolutne spokojný, ešte ani raz ma spoločnosť lidl nesklamala a dokonca som tam nemusel reklamovat ani jeden výrobok a to mám od nich veci ktore používam denne, a viac ako pílu. Ak by som nemal s lidlom dobre skusenosti tak ani od nich nič taketo nekupujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 183.34 (?), 28.10.2010 23:59

Koupil jsem si pilu FLORABEST, používal jsem ji asi půl hod. a přestala fungovat. Reklamoval jsem ji v Lidlu, pilu neopravili a vrátili mi peníze. Jinak jsem s výrobky koupenými v Lidlu spokojený.  J. Saic

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 151.16 (?), 29.10.2010 16:49
Ja som ju kúpil v Lidli v r.2007.Vlani mi naraz prestala ísť.Tak som ju rozobral a zistil že odišiel rozbehový kondenzátor.Keďže som druhý nezohnal, tak som to spojil napriamo a používam ju bez neho-nemá plynulý rozbeh.Ale ten nemá ani veľká karbobrúska MAKITA.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.170 (?), 14.7.2015 13:27

Ja som ju tiež kúpil a po 2 hodinách prestala fungovať tak som ju vrátil kúpil som ešte takú istú a tá po hodine prestala fungovať asi to bude ten kondenzátor, ale rozoberať to nebudem aj tak taký kondík nemám a ak ho budem kupovať bude stáť min 5 € a 5€ doprava a kedže je to z Číny tak sa to zase poka... serie takže už ďaľšiu nekúpim nech žije nemecká kvalita Florabest.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika