Ake su motorove pily Oleo-Mac?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
nebuď zvědavý - (43) 
7.12.2006 15:34
A v poloviční ceně !!!
To by jsi měl ukázat spíš prodejcům Mountfieldu jak okrádají své zákazníky….
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host, 24.1.2006 17:54
Oleo-mac? Delas si srandu? Ten srot co v tezbe vydrzi sotva 6 mesícu? Proti STIHLu a Husqvarne ktery ve stejny vykonovy kategorii vydrži 6 LET? Docela humor ne?

P.S.ver ze sem narezal vic nez ty nachodil...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.125 (?), 4.9.2006 21:17
Zajímalo by mě, proč profi pily oleo-mac mají délku lišty pouze 46cm (tak je uvedeno v katalogu)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 26.238 (?), 4.9.2006 19:27
Na co si myslíš, že můžeš uplatnit záruku 7 let??? Píšeš 8, ani nevím, že to zvedli, ale to je jen reklama, stejně si musíš náhradní díly koupit!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 131.165 (?), 2.11.2006 21:35

"záruka" u Mountfieldu dohromady žádná není, vyjádření na reklamních protokolech najdete vždy téměř totožná a to že závada vznikla nesprávným používáním výrobku(neboli používáním v rozporu s v v rozporu s návodem k použití) nebo opotřebením dílů které podlehájí opotřebení nikoliv vadou materiálu

Béda je holt jenom velká tlama :o)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 146.2 (?), 5.9.2006 15:53

Docela dobrá reklamní kampaň. I na ČT 24 přad Testoviny. Měl to být díl
o testech mot. pil a ejhle, byla to pouhá reklama na OLEO MAC. Tak že,
žádný test nebyl. Vlastyx

 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 14.8 (?), 2.11.2006 18:09

Pánové, s OleoMackem dělám v prořezávkách už čtvrtej rok a šlape pořád dobře. A to mám Farmářskou, byť tu nejsilnější řadu. Třetí rok vyžínáme s křovinořezy stejné značky abez jakékoliv závady. Tak co tady kdo tlachá?

Husqwarna je drahá pro svou značku, ale to je asi tak vše. A Stihl? No pár zadřených v záruce jsem taky už viděl. Všichni chtělí holt prodat to své.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 243.205 (?), 2.11.2006 18:41

Nikdo tady netlachá, Oleo-mac proti stihl, Hq či Dolmar nemá šanci, jak po stránce kvality, tak i po cenové stránce. OM vám vydrží, ale je s nim trápení zkuste si nastartovat stihl po 6 letech-půjde to lehce, zkuste si nastartovat OM - pude to, ale hodně těžko, nebo si porovnejte vibrace a poté zjistíte proč ten OM neni dobrý. Jsou to maličkosti, ale jakmile s tim pracujete více hodin tak to poznáte. Jinak s vámi souhlasim, že se u Hq platí za značku. A Stihl? pár zadřenejch jsem jich taky viděl, ale jenom pár tzn. 2, zatímco u Oleo-Macu jsem jich viděl mnohonásobně víc, tím myslím opravdu hodně!
S pozdravem Mára

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 247.208 (?), 2.11.2006 23:00

Přátelé, kamarád dělá na servisu u Mountfieldu a vím, co vypravuje za šílené příhody. Nekupujte žádnou  mašinu u této firmy. 7 let záruka není pravda. Opravy tvrdě platíte. Vždycky se nějaká finta najde. Je to jenom velký reklamní podvod, jak tahat z lidí peníze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 72.10 (?), 3.11.2006 9:35
Já jsem z Mnichovic a k Mountfieldu bych nikdy pro pilu nešel a radši si pro ní dojedu v soboto do Rakouska kde HQ 372 XP koupím za cenu hoby pily u Mountfieldu. Na začátku roku jsem sháněl zahradní traktor a po návštěvě u Mountfielda jsem konstatoval, že vše jsou staré modely a strašně drahé. Nakonec jsem skončil v Jičíně a koupil Starjet 18 HP Vanguard V-TWin za seno super. Proto kašlu na reklamní sedmiletou záruku a radši koupím profi stroj s dvouletou a mám klid. Ps. ta reklama napravo k čertu - jak mám psát po slepu?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika