Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jaro ja naozaj neviem kde chodíte na tieto informácie.Predalo sa niekoľko PS 460 - 500 a nezaznamenal som nijaký problém zo zapaľovaniiami.Boli rôzne problémy niektoré si pamätám, lebo sa opakovali ale na zapaľovania si nepamätám.Pre mňa to znamená asi toľko že buď sa o mňa pokúša alzhajmer alebo ak aj boli problémy zo zapaľovaniami tak boli tak okrajové že si ich nepamätám.

Zapaľovanie pokiaľ je s ním problém sa nespráva tak že najskôr ide, potom ešte minútu ide, následne 20minút neide a nakoniec znova ide.Skôr je typické že vôbec nejde alebo stroj sám zhasne a nedá sa naštartovať.Po nejakom čase sa môže znovu napraviť a znova do kolečka 

Sviečka tiež -môže za tepla zle štartovať je to relatívne bežné.Ale také že minútu po zhasnutí štartuje fanj a potom 20minút nie.S tým som sa nestretol.

Netvrdím že som neomylný dokonca mnohokrát sa mýlim ale Vaše vysvetlenie sa mi nezdá dobré.

  Ja by som to videl skôr na ukostrenie.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika