Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, potřeboval bych poradit s pilou. Jednoho dne jsem řezal s pilou měnší stromek, a na druhé straně stromku byla kovová tyč která podpírala stromek a já jsi ji nevšiml, a tím pádem jsem ztupil řetěz, a zbývalo mi tak 2cm dřeva tak jsem to chtěl dořezat, a neviměňovat řetěž. No, ale během toho co jsem řezal 2cm dřeva tak se z pily začlo strašně kouřit "Motor dostal zabrat", a pak se vypla. Připomínám že v pile byl benzín s olejem dobře rozdělen, a také mazání řetězu bylo. A po té co se pila vypla už nešla nastartovat tak jsem byl v Hechtu, a tam mi řekly že pila je zadřená, a že se nevyplatí ji opravovat že by pila vyšla na opravu okolo 3 až 4 tísíc korun. Tak jsem zajel do Mountfieldu, a tam mi řekly stejnou věc jako v Hechtu. Tak jsem se v tom pohrabal trochu já, a zjistil jsem že píst ve válci normálně klouže a nikde nezadrhávat. Tak mě napadlo že by mohla být chyba ve svíče. Vyndal jsem svíčku a zapojil do fajfky a koukal jisi přeskakuje jiskra, a nic. Takže jsem dal novou svíčku, a zapojil. A zkoušel jsem pilu nastartovat, a nic, ale když jsem vyndal svíčku tak jsem zatahl za startovací "Lano",a vyděl jsem že z válce vychází kouř. Takže jiskra proběhla no, a ted vůbec tedy nevím proč pila nechce chytnou jen tal mě napadlo jisi by nemohla být ucpaná hadička od benzínu, a tím pádem by do válce nejde tolik benzínu jak by mělo na odrazení pístu. Prosím poraďte. :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika