Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

.4.2017 17:52, počet návštěv: 21
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Zakoupil jsem novou, nepoužitou pilu Hitachi CS 33EB za velmi výhodnou cenu. Prozatím jsem spokojen, pro mé účely dostačující ale ze dvou věci jsem zklamám: v porovnání z křoviňákem Hitachi CG 4O se kterým jsem dlouhodobě velmi spokojen (funguje naprosto perfektně už asi 6 roků) mi pila připadá skutečně jako dětská plastová hračka(chybí tak pouze stroboskop).No ale vyvoj, odlehčování, optimalizace spěje neustale vpřed, tak co se asi dá čekat... Druhý problém pily je nadměrné mazaní řetězu, olej je všude a zamkovou dlažbu před garaží mám skoro jak v dílně 80 let. Regulační prvek na pile jsem žaden nenašel ale zjitil jsem, že kanálek pro přisun oleje i drážka postrádá jakékoliv těsnění, lišta je na tupo přiložená k plastu a olej který se nedostane do lišty stéká po krytu z pily ven. Viz obrázek. Zvažuji vystřihnou tenké gumové těsnení a kanálek s drážkou utěsnit po obvodu. Je to reálné?

Dík za každou radu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika