Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díký moc za info, mám Husqvarnu 345 a Dolmar PS 5000H a přemýšlím o něčem novém.Přesně ta váha 4,7 kg, a výkon 2,57kw 13500 ot.mě zaujalo, ta stará Husqvarna r.v.2003 má 2,2kw a 4,8kw a oproti tomu Dolmaru je krásně ovladatelná a pocitově se mi sní dělá líp.Asi to ECHO nebude mít u nás jednoduché, protože kdekoliv jsem se na tuto značku ptal tak na to spíš plivou než chválí, pán mi dokonce vysvětloval, že tady je trch již rozdělen a pro ostatní značky tu již místa moc není.Přitom když jsem se díval na ty obrázky a videa tak se mi to moc líbí jak je to zpracované kovovékártry, řetězka,ty matice na krytu, nádrž, lišta apod.a asi i opravdu i made in Japan.A cena teď v akci za 10995 kč mě příjde naprosto super.Chěl jsem se ještě zeptat na vibrace, protože podle tech.info mi to přijde nějak moc 5,2m/s2 př.rk. 5,4m/s2 zadní rukojeť oproti ostatním značkám, v této třídě.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika