Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak HQ 435 bych vyřadil rozhodně z výběru. V HQ jsem naprosto ztratil důvěru, co jsem se setkal s modely 236(čína) a 560(profi). Už nikdy víc!

Stihl 211 mám a na lehčí práci ideální pilka, leč je to pouze hobby a tak se k ní musí i přistupovat. Bývá u ní problém s mechanikou u karburátoru a to např. vypadávající páka poloplynu. Je to tam prostě složitejší než u klasiky bez systému předvýplachu. Uchycení lišty jedním šroubem také nic extra. Občas ho někdo strhne. No a nakonec věčně kaluž oleje pod pilou...

V této kategorii Stihl mi nejlépe vychází klasika (bohužel již v našich končinách neprodávané) Stihl MS 230/250.

No ale kdybych se nyní rozhodoval jakou pilku si koupit, tak by to určitě byla úplně jiná značka a to začínající na D. To se tu ale nesmí říkat nahlas, protože pak bych tu byl napadán, jako že jsem prodejce, dealer apod. smiley Jan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika