Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, jezdím s tátou do lesa na dřevo (asi 3 hektary). On má velkou Husqarnu už 10 let a je s ní spokojený. Já bych si rád koupil nějakou menší benzínovou pilu, aby zvládla bez větších problémů odvětvování a malé stromy (aspon do 30 cm). Aby nám to rychleji ubývalo.

Hledám nějakou spolehlivou, "kvalitní na ty peníze" a jednoduchou na údržbu. Jsem úplný začátečník a chci o pilu pěčovat, tak chci to nejlepší za ty peníze :-)  Nechci žádnej šunt na jedno použití, preferuji HQ a Stihl, ale nebráním se jiným OSVĚDČENÝM znažkám.

Děkuji moc za rady, zatím se mi zalíbila Husqarna 135, ale rád si nechám poradit. Když navrhnete dražší ale lepší, tak si rád připlatím. Slyšel jsem, že se hodně částí v motoru (uložení klikovky, atd) vyrábí z plastu a moc se mi to nelíbí, ale za tuhle cenu se tomu asi neubráním...

Jirka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika