Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj Láďo, pilu jsem odnesl do servisu, pán mi vyměnil membránu v karbecu (protože už nenastartovala vůbec), vyčistil co mohl, stálo mě to litr. Budiž. Jenže v sobotu jsem řezal a opět to samé. Po půl hoďce si postavila hlavu. Hned jsem vymontoval svíčku a koukal, jestli hází jiskru. Jo, hází. Tak dnes jsem šel opět do servisu a prý už to může být jedině zapalovaním. A to prý bude asi tak 15 kil za opravu. No jo, ale co když ani potom ne? Fakt nevím. A to jsem si říkal "Husqvarna je kvalita". Myslím, že jsem měl koupit "Partnera nebo McCullocha". Od nich mám křoviňák už 15 let, ani svíčku jsem neměnil. Údržba skoro žádná. Fakt dobrej kousek. Pila by byla určitě za poloviční cenu. Takhle to vrazím do oprav. :-(.   A to ji mám asi 7 let a běžela tak max. celkem asi 50 hodin, víc ne. Občas na chalupě. Jirka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika