Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po 4 a pol roku mi odišla elektrická píla Narex EPR 40-24. V záhrade som s ňou bol navýsosť spokojný, sily mala dosť aj na prepílenie silnejších polien, ľahko sa s ňou manipulovalo a na moje záhradné použitie plus nejaké to palivové drevo raz za mesiac to bola pohoda. Nemyslel som že odíde, ale vypálil sa motor a výmena stojí 90 eur. To s mi zdá ako zbytočne vyhodené peniaze, keďže nová stojí okolo 130 Eur. Lenže aj táto narexka mala svoje muchy, trochu moc žrala olej, keď sa pustila súšť píla sa mohla opäť spustiť až o nejakých pár sekúnd ale hlavne všade ťahať predlžovačky. Keďže máme ešte nejaké pozemky mimo domu a elektriky rozhodol som sa, že kúpim nejakú benzínovú hračku. Vyhodiť prachy za profesinálnu pílu je zbytočné nakolko naozaj pílim väčšinou ovocné stromy, raz za čas nejaké palivové drevo (ale málo) a potom na tých pozemkoch mimo domu nejaké staré stromy (minule som piloval agát). Ale teraz babo raď. Celkom sa mi cenovo pozdáva McCulloch CS 350. Aké máte skúsenosti s týmto typom (asi je to nejaká nižšia rada Husqvarny napr. McCulloch 410 Elite je v podstate Husqvarna 435). Je to spoľahlivé, nemá problémy s rezaním tvrdšieho dreva povedzme pri priemere 50 cm, ako pracuje štartér a aké je to s kvalitou spracovania. Alebo by ste mi odporučili niečo iné cenová hladina max 250 Eur.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika