Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte môj obdiv a závisť.Ja nie som ochotný pracovať vo vetvách stromu a oháňať sa tam z naštartovanou pílou.Možno že neaká malá príčina bude aj v tom, že som už niekoľkokrát mal tú česť vidieť čo taká vetva dokáže.A musím utrúsiť ešte aj to že vyvetvovač z potravín alebo najlacnejšia jednoručka na trhu bude asi to pravé orechové, to na čom by malo závisieť moje zdravie. Ešte v rámci bezpečnosti je potrebné sa zabezpečiť aj ochranu voči pádu  - odporúčam ekonomickú verziu - recyklovať motúz z balíka slamy t.j.z dvoch balíkov = 4 motúzy /čím viac uzlov tým lepšie/ a bezpečne prichytiť o tričko z 3% bavlny kúpeného v značkovom blšáku za 1,3Eura a akčnou karabínkou za 33 centov zo zaručenou nosnosťou 3kg.

  Ale vážne ľudia, kde sa podel ten povestný československý fištrón.Ľudia si vedeli pomôcť s tým čo mali.Teraz si niekto myslí že keď si kúpi vyvetvovač alebo jednoručku tak je z neho ako šibnutím paličkou Harryho Pottera rizikový drevorubač.Človeče, môžete hovoriť o šťastí pokiaľ Vám padajúca haluz neroztrepe ten výrastok medzi pleciami.Myslíte si že pokiaľ si viete kúpiť chirurgický skalpel tak ste chirurg?Ide to tu s nami dole vodou.Jeden ide robiť rizikovú ťažbu z pílkou z lídla, druhý pologramotný chce silou mocou mazať z-kové ložiská nato mu ďalší radí na to použíť hyper super mazivo ktoré sa viaže na molekulovej báze.Tento portál je tu na výmenu skúseností.Ale tu sa dookola preberá - je dobrá píla z bau za 79 euro alebo počkám na akciu? 

Odpoveď - viete že je celkom príma - ja s ňou režem už tretí rok nonstop ani som nespal.Je super.Dobrá spotreba a spoľahlivá.No ale raz sa stalo že som odpadol od únavy, vtedy si ju zobrala manželka a pracovala s ňou a aj ona si pochvaľovala

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika