Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Už třetím rokem používám Stihl 362 a můžu s jistotou napsat, že tahle pila vydrží přesně to co požadujete. Jsem osvč dřevorubec a pilu měním každý rok a půl. Prostě po záruce jde pryč. Pila je stroj na práci a né nějaká milenka, kterou musíte hýčkat. Takže, pilu čistím cca jednou za týden až 14 dní podle toho co zrovna kácíme za dřevo (měkké-tvrdé). Sundám kryt motoru, vyčistím žebra válce a vyperu filtr v saponátu. To je veškeré čistění. Když manipuluji na skládce nebrousím hned jak cítím, že je řetěz tupější, ale řežu dokud nemusím na pilu hodně tlačit. Jsem placený od kubíku, takže si nemůžu dovolit po každém druhém řezu obtahovat řetěz. Takto jede pila každý den a po roce a půl je to pořád bezproblémová pila kterou v pohodě prodám nějakému samovýrobci. Předtím jsem používal Husqvarnu 357XP a troufám si tvrdit, že vydrží to samé.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika