Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim panove... jaka cast republiky tak konkretne, jsem od Plzne a rad bych se poznal s nejakym zkusenym tezarem, ktery by dokazal a byl ochoten dat nejakou radu a zkusenost.Tak ze od Plzne, je jedno jakym smeremsmiley rad zajedu a poznam nove lidi.Souhlasim s tim ze je lepe mit rozdilne pily, podle prace... kdo by se chtel v prorezavce ladych stromku tahat s 70kubikovou pilkoucrying.Osobne, Husky se mi libi, jen se bojim nove technologie..jak uz jsem psal nekdy predtim, echtel bych mit pilu stale v servisu.Treba uz jen kvuli tomu, ze nedokazu v terenu ji sestelovat... jedna z mala veci.Nemohu si pomoc ale ke stihlkam me to laka, muj vnitrni pocit.Prozatim jsem se na 100% nerozhodl jestli tu ci onu, je nad cim premyslet a hlavne vybrat dobre.Az zakoupim muj prvni profi stroj, dam vedet a zkusenosti a poznatky si nenecham pro sebe... mislim ze kazdy z nas si chce zakoupit kvalitni stroj ci naradi.    Panove chtel bych se jeste zeptat... kolik se pohybuji ceny za kubik spracovaneho dreva??predem dekuji za odpovedi s pozdravem Lukáš          

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika