Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Když jsem tady ten odkaz dával tak jsem tím chtěl tuto pilu vyzvednout že i tohle uřeže, samozřejmě já bych to možná uřezal i mojí 20let starou narexkou nahrčel bych se na tom nejméně jednou tak dlouho ale taky by to šlo.Ale když mi někdo tvrdí že je tato pila ideální řešení na špalky průměru 60 a víc tak asi ztratil soudnost.Kladovku bych s takovými průměry opravdu řezat nechtěl ale jde to, to vám jistě všichni po zhlédnutí toho videa potvrdí.U jednoho prodejce jsem se dočetl že je vhodná pro tesaře a pod náročné uživatele kvůli uložení motoru v ose a motor do strany nezavazí v případě komplikovaných řezů a úhlů ,kde by starší provedení mohlo dělat problémy.Takhle uložený motor měla i ta moje narexka před 20 lety ale to je jinší kategorie -ruční přimazávání atd.Tohle uložení může být pro někoho opravdu velká výhoda.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika