Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

původně jsem chtěl taky oblek značky profesional, ale pak jsem zjistil, že tam není protiřezná ta bunda. Jonsered mě taky láká, protože mám od nich prakticky celé vybavení, ale nikde jsem nenašel neprořeznou bundu - mohl byste mě sem dát její označení?

Jinak mě zaujaly výrobky značky SIP Protection - kalhoty innovation 1SG7 a bunda innovation 1SJ6, která je sice na našich eshopech prezentovaná jako neprořezná, ale to je omyl, dle oficiálních stránek výrobce tato bunda ochranu proti proříznutí nemá.

Nevím taky jak je to s třídou ochrany - všechny výrobky u nás mají pouze třídu ochrany 1 tj do 20 m/s, ale moje pila (jonsered 2171) má rychlost vyšší 21,4 m/s, takže nevím jestli by člověk neměl koukat po vyšším stupni ochrany.

Zaujaly mě taky kalhoty husqvarna s laclem a jejich bunda arbor 20.

Nejsou to malé peníze za neprořez takže všem co poradí budu vděčný. Rád bych vybral dobře.

 

Díky Petr H.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika