Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tie viečka (to asi viete) majú z vnútornej strany po obvode tenký pás gumy,

Ne,  ty moje víčka mají těsnění - takové kolečko, které lze z vlastního víčka vydloubnout. Dřív jsem tato těsnění zbvlášť umýval a obracel, už to nedělám

Momentálne skúšam rôzne postupy, ako spoľahlivo vyčistiť plesnivé fľaše, ktoré sa nedajú vyčistiť klasicky vodou a kefou.

Moštové sklenice samozřejmě taky vymývám a recykluju, největší problém je v samotném hrdle, v němž je občas trocha zaschlého kalu i po vymytí. Je-li láhev uvnitř nečistá, používám to hrubé z přesátého betonářského písku, častěji spíš na demižony. Funguje i louh, ale chce to opatrnost. 
Naštěstí mám několik stovek lahví ze stejné doby jako víčka. Viněty tehdy odpadaly pouhým namočením.  Kdeže ty doby jsou...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika