Příspěvky uživatele - 88.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousedka klepna, 27.8.2009
Naprosto vá chápu dejte čidlo se zvířatky.Moje sousedka s klepajíci se bradou mi včera zdělila přes plot že tam mají 5 jablek at řeknu děckam at to tam neházejí, kdybych mněla vše vypisovat zavařím počítač a ještě by se našli lidi jak na vás že by se... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 27.8.2009
Dobry den někdy si tu domluvu mužete strčit za klobouk.Já bych tam to bzučící zvířatko dala až začne bzučet pronesla bych něco jak jé sousedko to jste zas vy ty brambory nemají žádny plevel anebo já vas obdivuji jak pořát okopáváte.
Dezinfekce skleníku, 21.5.2009
Ja jsem četla někde že hnůj a vapno se nema dávat dohromady se uvolnuji nejake latky ktere nemají.
Mravenci, 21.5.2009
BIOFORMATOX včera jsme ho dali pul male lžičky do víčka a zalít sirupem supr nam pomohl venku i ve skleníku.
Hubeni mravencu na zahrade, 28.4.2009
Mně se osvědčilo soc z kávy a mata peprna na mravence
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika