Pochlubte se svojí zahrádkou



pesavovaandrejka - (10) - 98.226 (?)
14.6.2011 23:19

Taky posílám fotečky ze zahrady, dělám ji třetím rokem, něco pokus - omyl , ale jak se to rozrůstá a koření, tak je to pro nás vždycky radost koukat, co zas zmohutnělo a ještě to líp kvete, hodně rad jsem našla i zde na Zahradě, bohužel s malými dětmi to teď nestíhám tak, jak bych chtěla a bylo by potřeba, ale nějaký ten plevel vždycky utrhnout stihnu, když letím za dítětem zrovno okolo ..

Nemůžu sice honem najít foto celých záhonů, tak posílám aspoň jak se vede nějakým druhům, zvlášť bílý klematis se umí vyřádit ve velikosti květů - nevím, jaké květy mají jiní pěstitelé, tento mívá i 20cm v průměru, vypadají jako malé talíře, pro nás je to docela div, září na celou zahradu.. 






Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
            
host - 156.243 (?), 14.10.2010 15:32

Já to asi špatně napsala. Dojezd je v pořádku. Vedení skluzavky je nad nějakým tarasem. Kdyby dítě padalo, tak může spadnout na ten taras. Může se zvrtnout, nebo blbě nahnout a když přepadne přes okraj, tak spadne kam? Na dětských hřištích dávají můlčovací kůry kvůli měkkčímu dopadu, kdyby se fakt něco stalo. Ale to jsem psát nechtěla, vždyť komentuju jen obrázek... Ta zahrada je moc krásná, majitelé si ji udělali podle svých představ(podle mých taky).

Ivana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
potmesila - (35) - 69.219 (?), 14.10.2010 17:24

Ta skluzavka opravdu na bezpečném místě není. Dojezd je do trávy, ale pod ní je beton a vedle hrana pískoviště. Musí se tam děti hodně hlídat. Umístění vyplynulo na dvoře k ostatním dětským radovánkám tak nějak samo. Skluzavku jsme dostali, je to ta stará laminátová a je moc dlouhá na náš dvorek. Pravda je, že až když tam děti začli jezdit, všimli jsme si toho nebezpečného umístění.

Zato máme super bezpečný bazén, co nikdo nechápe proč. Je zamčený pod zastřešením a ještě je za plotem. Když se v létě otevře, stále je pro děti nepřístupný bez dozoru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
pesavovaandrejka - (10) - 98.226 (?), 14.6.2011 23:19

Taky posílám fotečky ze zahrady, dělám ji třetím rokem, něco pokus - omyl , ale jak se to rozrůstá a koření, tak je to pro nás vždycky radost koukat, co zas zmohutnělo a ještě to líp kvete, hodně rad jsem našla i zde na Zahradě, bohužel s malými dětmi to teď nestíhám tak, jak bych chtěla a bylo by potřeba, ale nějaký ten plevel vždycky utrhnout stihnu, když letím za dítětem zrovno okolo ..

Nemůžu sice honem najít foto celých záhonů, tak posílám aspoň jak se vede nějakým druhům, zvlášť bílý klematis se umí vyřádit ve velikosti květů - nevím, jaké květy mají jiní pěstitelé, tento mívá i 20cm v průměru, vypadají jako malé talíře, pro nás je to docela div, září na celou zahradu.. 






Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 184.139 (?), 15.6.2011 0:12

taky posílám fotečky jaro 2011,Ludmila

skalnička
skalnička
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 10.7.2011 21:48

Dobrý večer, tak já se taky pochlubím od minulého roku trochu změny.










Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.27 (?), 10.7.2011 22:05

Paní Marie, to je zase krásy. Nádherné kytky. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 11.7.2011 11:08

tak také přispěju něčím z mé malé zahrádky










Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 11.7.2011 11:55

Paní Marie, je to nádhera! Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
berd.a - (34) - 255.56 (?), 11.7.2011 15:15

posílám též pár obrázků mých kytiček

ibišek bahenní
ibišek bahenní
lewisie
lewisie
clematis
clematis
sloupovitá jabloň
sloupovitá jabloň
ibišek bahenní 2
ibišek bahenní 2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
silvie - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (128) - 60.2 (?), 11.7.2011 20:37

Prosím vás, ten ibišek bahenní, to asi nebude letošní fotka nebo snad jo?Zajímá mě to, protože letos jsem si vypěstovala ze semínek ibišky bahenní a nevím, jestli mi letos taky rozkvetou, zatím nemají žádný náznak poupat a teď vidím vaše fotky s krásně rozkvetlými květy ibišku.Prosím napište, jak máte staré keříky a jestli jsou ty fotky letošní.Děkuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika