Pochlubte se svojí zahrádkou



host - 217.116 (?)
12.2.2010 14:35

S těma kamenama to máme stejně, my máme nad sebou vinohrady a já od tam pořád něco snáším. A kytičky zrovna tak, nemá cenu sázet všechno, co se mně líbí, když to k sobě stylově potom vůbec nejde. Na druhé straně zase nemám moc ráda zahrady navržené architektem, vypadají třeba dobře, ale vytratí se z toho ta osobnost, ale to je na delší povídání. Já jsem začala bylinkama, nakonec jsem je snad ani nestříhala, jak mně to bylo líto a teď tady mám takový ty květiny venkovských zahrádek a keře, protože potřebujeme vyplnit větší prostor. Ale je to všechno tak rok dva po výsadbě a nemůžu se dočkat, až to bude všechno prorostlejší a odrostlejší. Mějte se krásně, Vlasta.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 217.116 (?), 12.2.2010 14:35

S těma kamenama to máme stejně, my máme nad sebou vinohrady a já od tam pořád něco snáším. A kytičky zrovna tak, nemá cenu sázet všechno, co se mně líbí, když to k sobě stylově potom vůbec nejde. Na druhé straně zase nemám moc ráda zahrady navržené architektem, vypadají třeba dobře, ale vytratí se z toho ta osobnost, ale to je na delší povídání. Já jsem začala bylinkama, nakonec jsem je snad ani nestříhala, jak mně to bylo líto a teď tady mám takový ty květiny venkovských zahrádek a keře, protože potřebujeme vyplnit větší prostor. Ale je to všechno tak rok dva po výsadbě a nemůžu se dočkat, až to bude všechno prorostlejší a odrostlejší. Mějte se krásně, Vlasta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.29 (?), 13.2.2010 18:00

Jak se člověk rozhodne pro nějaký styl, tak se ho musí držet, já mám bylinky i ve sklalce, třeba mateřídoušky, barevnou i tu obyčejnou, tu miluju, dělá krásný růžový porost a nádherně voní, pak tam mám dobromysl, ten taky voní a hodně kvete, taky je moc nestříhám, jen je umírňuju v růstu, potom nějakou bylinku co voní po magi, je taková stříbřitá a roste spíš jako keříček, víc se mi tam hodí, než nějaké skalničky ale taky je mám.Taky jsme museli vyměnit dlažbu, byla tam hodně stará, bylo mě jí líto, ale nedalo se nic dělat, tak jsem vymyslela, aby to tam zapadlo, že tam dáme takový dlaždice co se dávaly na půdy, byly takový do červenohněda, tak jsme je sehnaly a manžel s nima celý dvůr i cestu od vrat vydláždil, vypadalo to krásně, ale za pár let, se na nich začal dělat mech, dost to po dešti klouzalo a museli jsme je bohužel vyměnit, to mě hodně mrzelo, asi jsou jen do sucha a ne na ven, tak jsme koupili ty nejobyčejnější dlaždice, aby se to tam hodilo, měnili jsme je vloni, jěště moc svítí novotou, budu tomu muset nějak pomoct, aby vypadaly trochu zašle, teď ale hlavně aby už ten sníh šel do háje, a mohli jsme se na ty naše zahrady vrhnout, moc zdravím, E

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.116 (?), 16.2.2010 13:16

Ahoj Ello, musím ještě napsat k těm bylinkám. Vysadila jsem si mimo jiné i petržel hladkolistou a nevím, jestli to bylo tím, že tady je úplně nevyčerpaná půda, ale z petržele vyrostl keř, přežila zimu a přes další léto se rozrostla ještě víc, měla na výšku přes metr a roztahovala se hodně do šířky. Úplně utlačovala šalvěj, která byla vedle, tak jsem se rozhodla ji přesadit a založila jsem si bylinky k jídlu. Ale petržel nepřežila a od té doby nejsem schopná sehnat hladkolistou, všude je jenom kudrnka a to není ono. Moc mě to mrzelo, byla nádherná. Tak snad letos... Zdraví, Vlasta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.29 (?), 11.2.2010 14:49

Ahoj Danny, ten přísavník jsem koupila na trhu, je to asi tří...,hodně se rozrůstá a docela rychle, v létě je zeď celá porostlá a ani není vidět, mám ho vysazený dokola zdí po celé zahradě, takže přes léto to vypadá moc hezky a všechny zdi jsou schované.Čarodějnici jsem původně dělala na 30.4. že ji jako správnou čarodějnici upálíme, ale nikdo jí do toho ohně nechtěl hodit, nakonec skončila u vnuka ve školce a hlídá jim chodbu.Ještě k tomu přísavníku, na tu vaši stěnu jedna sazenice bohatě stačí a namnožené určitě nezahynou, já je taky mám, já si množím skoro všechno, mějte se hezky, zdraví E

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 207.2 (?), 9.2.2010 18:38
Moc se mi libi,
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 101.245 (?), 28.1.2012 15:32

Něco z mé zahrady


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 101.245 (?), 28.1.2012 15:37

nevím, jak dát více foto najednou

suchá zítka
suchá zítka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 101.245 (?), 28.1.2012 15:53

další


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.27 (?), 28.1.2012 22:01

Je krásná, taková pohodová yes. Pro vložení více fotek by jste se musela přihlásit. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lubos.J - (38) - 93.118 (?), 29.1.2012 7:58

taky pár fotek přidám





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika