Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jen zcela na okraj postřeh k barevnosti omítek - projíždím teď malé vísky pod Brdy, protože budu do budoucna řešit novou fasádu na chalupě a chci, aby stylově odpovídala řekněme 10. - 20. létům. Barevnost fasád tehdy také byla značná - často zelená a žlutá, k tomu bílé prefabrikované štukové římsy nad okna aj. ozdobné prvky. Dovedu si představit, že to tehdy leckomu také připadalo nevkusné, dnes tomu patina a omšelost dodala na malebnosti. Jestli ale podobně výraznými barvami budu řešit fasádu (ještě jsem se nerozhodl, spíše ne), jistě mě mnozí prohlásí za kýčaře.

Jinak třídílná okna v kombinaci s brizolitem mi také nahánějí husí kůži, naštěstí z osady, kde máme chalupu, se v 50. letech všichni odstěhovali do měst do sorelových bytovek, takže těmito materiály celkový vzhled obce neutrpěl, je to v podstatě chalupářská rezervace 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika