Meruňky 2023



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?)
7.4.2023 14:20

Těch pár květů pravděpodobně zmrzlo. Je to malý stromek, ale něco bych na něm určitě nechal, škoda.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 12.4.2023 9:10

Zdravím do Chropyně, pane SPCH. Dlužím odpověď, tak alespoň takto:  Útoky vůči starší generaci jsem nikde nezaznamenal. Co se týče pošt, tak ke vzteku provokatéra 179.2 a pana 49.29, který pošty nechce dotovat ze svých daní, náš primátor přesto údajně vyjednal, že jednu poštu z těch sedmi u nás nezruší. Uvidíme, která to bude. Myslím, že budu rád nejenom já, protestujících je totiž dost a dost. Jinak vzpomínám na tu vaši poslední větu z příspěvku už nevím odkud. Něco jako: "štíhlé láhve jsme zakoupili a na bramboráku s česnekem jsme si dobře pochutnali". yes Na závěr přeju, ať taky nějakou tu meruňku v létě ochutnáte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 63.126 (?), 12.4.2023 9:20

Jste opravdu z Chropyně?

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 12.4.2023 18:30

Já ano. A vy, Vladimírecool? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.184 (?), 12.4.2023 20:58

Já se jen ptám, protože v Chropyni jsem měl v minulém století nějaké vzdálenější příbuzné. Možná tam ještě nějací potomci jsou. Jinak já jsem z Brna.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 13.4.2023 8:38

Ok, děkuju za vyjasnění do Zlaté lodiwink.  K meruňkám-snad v důsledku nedávno minulých suchých, horkých lét jsou nejen tyto napadeny kůrovci. I v našem okolí jsou cíleně zakládána tzv.broukoviště-no, co už...cool, alespoň je i díky tomu možno pozorovat pestré opeřence-např.strakapoudy a mé oblíbené brhlíkycheeky, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Biegler - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (210) - 81.144 (?), 11.4.2023 13:39
U Velké ráné měl být dodatek, že na ní bylo jen pár květu, že je to nově nasazený stromek. U vás v Pardubicích nebylo zase tak chladno, aby to s použitím Championu žádný květ z většího stromu nezvládl... Bez ošetření mám na tom o něco horší Leskoru než Lejunu, na ochutnání tam zatím bude, ale mráz se podepsal na obou odrůdách jsou to mladé stromky 6 kusů. kadet Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.2 (?), 12.4.2023 23:27

On nevííí, krška,nevííí odkud bude posílat rouby chudák, hurvínek mu zrušil poštu od července... chudák.Jak už řekl...žádný "box" nikdo známý nepoužívá. Všichni chodí na poštu s rouby včetně MV.je to chudák ten krška... je mi ho líto.

Vy chytrej, zjistěte si, jak se "tuneluje" česká pošta, než budete něco vykládat... krška z pardubic už to zjístil, už to vííííí.

Samozřejmě, to by ani jinak nešlo. Nejdražší elektřina, nejdražší potraviny a "Pražák" (myšleno hrvínek)škrtem pera zruší pošty. Honem, honem už prodávají budovy, kde ty pošty jsou. Peníze někde "projebou"

krška krška ty jsí už dávno "zugrunde".já tě znám!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 13.4.2023 15:59

To víš, trotle 179.2, pošta je zachráněná a všichni z ní budou posílat rouby, aby jsi měl o čem psát. smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 7.4.2023 13:13
Pane Petře, rouby Velké rané mi letos jako jediné ze všech možných jiných druhů uskladněných málem vykvetly. Tak jsem se rozhodl, že je letos už ani nepoužiju a šly do kompostu. A co vaše Velká raná merunka ochutnáte a zhodnotíte, nebo jsou květy na polel jako u nás?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 7.4.2023 14:20

Těch pár květů pravděpodobně zmrzlo. Je to malý stromek, ale něco bych na něm určitě nechal, škoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika