Meruňka Rakovského



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?) 
9.2.2015 13:04

Není sortou experimentátorů, kteří za 30€ prahnou po jihoevropských novinkách.

laughAno, to jste napsal hezky, pane Kamile. Stačí jeden názor, že italské meruňky jsou kvalitnější, než ty z Escande a "vlak se rozjíždí". Pokud jde o meruňku Rakovského, tak Kutina uvádí: Vyžaduje dobrá stanoviště s vyloučením východních a jižních svahů. Na nevhodných stanovištích se tvoří větší množství nekróz na kmeni a větvích. Dále: Je citlivá na výkyvy teplot v předjaří, protože ukončuje hlubokou dormanci již koncem prosince. Je citlivá k hnědnutí listů. Plody za deště pukají. Sklon k monilióze je vyšší než u Velkopavlovické. K chuti se uvádí, že: Obsahuje větší množství kyselin, což je z hlediska přímého konzumu příznivé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Kamil Hasman - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 10.8 (?), 9.2.2015 13:29

Nerozjíždí se vůbec nic, nechť si každý vybere odrůdy podle svého uvážení i peněženky, já historické odrůdy ovocných dřevin množím zadarmo. Zahradu mám na jižním svahu, velmi dobře tam prospívá. Další exemplář je také na mírném jižním svahu. Třetí, o kterém vím, je na expozici všesměrné. Nekrózy jsem nezaznamenal, gnomonii jsem u odrůdy neviděl. Za deště plody skutečně pukají (jako u mnoha jiných odrůd), moniliózou trpí podobně jako VP. Vždycky jsem si myslel, že hlubokou (tvz. přirozenou) dormanci ukončují koncem roku všechny meruňkové sorty, asi jsem se mýlil. V chuti kyseliny nepřevažují, je sladká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.210 (?), 9.2.2015 19:22

Jestlipak Vy nejste záškodník placený Fytosem, pane Hasmansmiley.Italky Vám nevoní a o těch nepodarcích z Escande jste se neznínil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kamil Hasman - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 24.23 (?), 9.2.2015 19:31

Určitě nejsem, dokonce mi ani není známo, že by Fytos Rakovského množil. Abych nebyl v podezření - vykašlete se na meruňky z Escande, pěstujte české a slovenské sorty, nezapomeňte na otužilce z Kanady wink.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 9.2.2015 19:53

nezapomeňte na otužilce z Kanady

Já už jsem v propagaci kanadských odrůd opatrný. Už jsem to zmiňoval víckrát, že příkladně Harogem, žádnou zvýšenou odolnost květů i plůdků proti mrazu, nevykazuje, na rozdíl od Bergeronu. Pokud se tady mluví o nepodařených odrůdách z Escande, tak nevím, co si o tom mám myslet. frownAsi by to chtělo udělat nějaký nový průzkum zkušeností všech pěstitelů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.210 (?), 9.2.2015 21:08

Skuste pomologický atlas Kutina kolektiv, pane Petře.laugh Radim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 9.2.2015 21:39

Ano, to je základní pomologická publikace. Zajímavé je sledovat odlišnosti tohoto atlasu v konfrontaci se zkušenostmi různých pěstitelů. Například docela zvláštní odlišnost v chuti odrůdy Abricot Rakovszky, kde publikace uvádí jinou informaci, než pan Kamil. Hladík a kolektiv se ve své malé pomologii přímo k tomu to nevyjadřují, za to uvádějí, že dužnina nerovnoměrně vyzrává a plod zůstává na temeni dlouho zelený. Jako nejcenější vlastností odrůdy Gejzy Rakovského je krásné vybarvení plodů a značná velikost ovoce. Hodí se však pouze do nejteplejších oblastí, kde ovoce dobře vyzrává.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 9.2.2015 22:07

Trochu mě mate jedna věc. O odrůdě Rakovského se toho v minulosti hodně napsalo. O lahodné chuti její vláknité dužiny, o postupném nakvétání unikající mrazíkům, o velikých plodech. Přesto se příliš nerozšířila a to ani v době, kdy odrůdy v sortimentu se daly spočítat na prstech. V dnešní konkurenci Bhartů, Pincotů, Hargrandů jí moc šáncí nedávám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 9.2.2015 22:35

No, možná bych byl s Rakovského spokojen víc, než s tím Harogemem. Nerovnoměrné vyzrávání plodu mě ale moc neláká. V tomto ohledu bych spatřoval pokrok u meruněk z Escande (Kioto). Pokud ale například Pincot neukáže řádnou meruňkovou chuť, tak letí.no

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 244.121 (?), 1.8.2019 17:47

Meruňka Rakovského na broskoňové podnoži GF 406 letos zaplodila jako nikdy předtím.Meruňky jsou spíš menší 40 - 55 gramů, hůř vybarvené, dužina nevláknitá, středně tuhá u popadaných plodů "marmeládové konzistence" středně šťavnatá, velmi sladká s příjemnou kyselinkou, velmi aromatická - výtečná.Cukernatost nejvyzralejších plodů 21 Brix, letos nejchutnější meruňky na zahradě.yes

Rakovského
Rakovského
Rakovského
Rakovského
Rakovského
Rakovského
Rakovského
Rakovského
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika