Bílá meruňka Šalach Ananasnyj



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Geronimo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (388) - 1.200 (?) 
30.7.2023 18:59

Nevím čím to je ale i taková V.P (VP LE 12/2) Bergeron tady v některých letech dokáží 19-20 Brix, Vynoslivyj klidně i 25 Brix.Šarka na listech meruněk se na první pohled lehce přehlédne, jsou tam takové malé bílozelené flíčky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 213.137 (?), 30.7.2023 20:32

Ten Vynoslivij je příbuzný VP, tedy klasické meruňkové chuti jako VP? Mám ho teprve přiroubovaný a ten váš Krasnoscokij se přijal- ten je ale uveden přímo jako klon nebo synonymum maďarské podobně jako Monastyrskyj. Ten Vynoslivij a Bronzovyj jsou jiné chuti odlišné od maďarek/VP, jak se vám to jeví?

Nějakých nepatrných příznaků na listech jsem u něčeho všiml, ale jen přechodně při slabém růstu nebo po mšicích, při běžném růstu jsou listy čisté. Pecky i plody jsou na meruňkách taky čisté. Letos Vanillacot 23 Brix, na tak ranou meruňku bezkonkurenční a chuť vynikající, škoda že většina zmrzla. Forum vloni měla ještě víc %, úplný sirup, delikatesa, ale nezměřil jsem cukernatost, určitě sladší jak Vanilly. MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 30.7.2023 21:52

A já jsem si bláhově myslel, že jsem si narouboval bílou meruňku, jak je to v názvu vlákna a na úvodní fotce. sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika