Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kdo to ví, odpoví. Sadil jsem na Adesotu do hodně špatné, jílovité půdy (a ještě k tomu na místo, kde rostla před tím jiná broskvoň a bez výměny půdy pod stromkem), broskvoň Jayhaven a nemá žádné problémy. Pokud stromek nazahubím přílišnou plodností, tak by si nevedl špatně. Vehardy je škoda. Bohužel ji mám na nějaké mizerně rostoucí podnoži "vadensviil", takže prakticky neroste, i když nemá v tom roce plody. Plody mají jinak velmi dobrou chuť. Na Adesotu žádnou meruňku nemám, jen broskvoně. Těžko říct, jestli je to monilie. Slivoň Haroma mně udělala to samé, ale dva letorosty se přeci jen chytly, i když to vypadalo, že všechny zvadnou a uschnou.  Stromek začal i jinde znovu obrůstat. Třeba to zachránila aplikace Talentu, ale to vůbec tak být nemusí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika