Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ale to mně, prosím Vás pěkně, řekněte, vážení přátelé, kde jste četli, že odroda marhuľky Orangered je odolná proti mrazu. Pochybuju, že ve vlákně Orangered takovou informaci naleznete. Měl jsem podobné pocity jako Vy, jelikož za dobu, co mám Orangered, jsou úrody u této meruňky velmi vzácné. Orangered je odrůda pro fajnšmekry a to pravděpodobně jen v teplých oblastech. Likvidovat jí nebudu právě proto, i když je to bohužel jen "sváteční" meruňka. Karola má oproti Orangeredu větší mrazuodolnost v květu, což je velká přednost. Já už jí nemám, protože mě nepřesvědšila její kvalita plodů. Plody už částečně měknou, dozrávají, ale stále jsou mdlé chuti. Hodně taky praskají a hnijí před dozráváním i při něm. Orangered naopak drží pevnost do poslední chvíle. Dužnina velmi šťavnatá, se specificky příjemnou chutí. Bohužel strom poměrně brzo rozkvétá a je často zasažen mrazem. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika