Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Já bych to tak nehrotil. Určitě bych s likvidací stromu počkal. Řekl bych, že každý co máme nějaké ovocné výsadby máme i stromy s touto chorobou. Počkal bych na další plody a pak bych viděl. Co by mě víc zajímalo je to, zda ty pozdně zrající plody budou dobré. Přeci jen je září. Jedl jsem velmi pozdní meruňky co mají ve sbírkách na VŠ, ale to byly nějaké klony z Číny a byly opravdu dobré. A ještě něco. Já osobně se školkařů zastanu. Víte, je to všechno živý organizmus a o to je to všechno složitější. Píšete, že stromek parádně roste, no tak ho ještě nechte ať ukáže co umí. A pokud se kvalita plodů opravdu nezlepší, až potom bych uvažoval o nějakém radikálním zásahu. Ovocnařina není záhon letniček, je to všechno na dlouhý čas. Přeji trpělivost. Stanislaw

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika