Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ahoj Pavle, maya cot od tebe se mi ujal roub a ta by mela byt jeste rannejsi nez wonder cot a tsunami. Nebudu riskovat - dam ji do skleniku - tim jeji rannost jeste podporim. Jen premyslim co k ni, protoze je tutove cizosprasna. Mozna bych te pristi rok pozadal jeste o roub napr.Pricie - pokud mas vyzkouseno ze by kvetly spolecne. Jinak jsem se konecne dockal toho ze nevim co s dozravajicim ovocem - mam tu tsunami, wonder cot, jahody, troje tresne - to se najednou vsechno neda... na tech merunkach je navic blby ze padaj v podstate vsechny najednou behem tydne. Kazdy den jich je na zemi treba 20. Zase pozitivni je ze jsou vyborny. Vcera jsem koupil pro porovnani na trhu v beroune 2 merunky ze Spanelska (kilo za 75 kc, kus mne stal 5 kc). Barevne vypadaliy paradne. Chut ale mizerna - gumova, malo sladka... neni nad cerstvy domaci

ahoj a at se dari.

Tomas 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika