Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mě se letos povedl pokus.Umístil jsem pod své meruňky co nejvíce nádob s vodou, rozpůlené sudy, starou vanu a podobně.Protože jsem stejně potřeboval vyhasit vápno, tak jsem si to naplánoval na první větší mrazík.Těsně před tím než spadla teplota pod nulu, jsem ho přiměřeně rozdělil do některých sudů.Po zamíchání se voda začala vařit a já se šel vyspat.Ráno po probuzení bylo za oknem -4 stupně a bezvětří.Ořešáky byli spálené do 6 metrů výšky.Nádoby byly silně zamrzlé, pouze na sudech s vápnem nebylo po ledu ani památky.Nyní po deseti dnech jsou meruňkové větve nad sudy tak obalené rychle rostoucímy plůdky, že uvažuji o probírce, aby se později nezlomily.Jeden kontrolní strom chráněný u domu jsem nechal bez nádob a dnes jsem tam našel pouze tři zbylé plůdky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika