Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

neviem, co mate proti igelitom :-) slabucky mraz, respektive namraza sa neraz vyskytne tak, ze z vyssich nadmorskych vysok spadne studeny vzduch. Spadne vzhladom na vyssiu hustotu studeneho vzduchu. Kym sa premiesa s povodnym vzduchom moze sposobit riadne skody hlavne pri zemi... preto prizemny mraz. Niekedy toho mraziveho vzduchu nie je tak vela, svedci o tom fakt, ze v urcitej vyske uz nemrzne a naopak mrzne len blizsie pri zemi. Ak si strom do niecoho obalite, mozete zabranit premiesaniu povodneho teplejsieho vzduchu s novym mrazivim. Vedenie tepla v plynoch sa realizuje najme premiesanim a igelit, ako nejaka oddelovacia membrana moze naozaj zabranit prenikaniu mrazu k stromku.  Ja by som este fenom v noci napustil do igelitu trochu tepleho vzduchu. Pravda, k vymene tepla moze dojst aj cez igelit, ale omnoho pomalsie....skuste si rano zabehat naholo a aspon s tenkou vetrovkou... spytam sa vas, kedy vam bolo viac zima. :-) Ak mate predpoved -4 a na takmer celu noc, tak sa na to vykaslite. Ak mate -1, a len na 2 hodky nadranom, skuste obalit rastlinky. Ja som raz toto aplikoval na zemiakoch. Dal som tenku netkanku, bielu a nejake igelity... co som mal. Viem ze sa to neda porovnat, kedze zemiaky boli nizko a hriate zo zeme, ale vtedy mi to velmi pomohlo. Sused mal zasadene omnoho skor a u neho bolo zakryvanie uz nerealne. Zemiaky mal vysoke. U mna tych par m2 zemiakov som urobil a zachranil pred omrznutim.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika