Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja mám vysadených 6 stromov odrody Kuresia v myjavskej pahorkatine a som maximálne spokojný. Nádherne kvitne a plody musia dobre prezrieť. Plody sú pekne vyfarbené, nepraskali ani nemali iné nedostatky. Objednával som ich pred pár rokmi od firmy Sieberz. Nevyžadujú extra starostlivosť, postreky vobec nepoužívam. Čo mám však veľmi dobre vyskúšané je postrek DARINA 4. Ešte predtým než sa kvety úplne rozvinú, tak ich postriekam 1% roztokom. Cele stromy a možem Vám povedať, že sa zvýši odolnosť voči mrazu krátkodobo. I minulý rok susedovi kvety ošľahol mráz a ja som pár dní predtým ich postriekal a kvety vydržali. Čo sa týka záhradníctva Limbach, tak stromčeky majú drahšie, ale investícia stojí za to. Mám odtiaľ 2 Hurmikaki a nevadia im mrazy ani okolo mínus 20 C. Sadenice sú silné a zdravé. Tento rok opať budem objednávať aj marhuľe. Mal som z Plantexu a z 8 stromov sa ujal 1. Všetko vykapalo. Odvtedy sadím iba kontajnérové stromy a miešam si hlinu. Vždy použijem AGRO záhradnícky substrát 75l s povodnou podou. A na dno každej jamy dám 200g rohoviny a prikryjem prvou vrstvou zeminy.  Jamy kopem 100x100x60 cm. Pravidelne hnojím granulovaným hnojivom zmes slepačieho, konského a kravského. A veľmi doležité je mulčovanie pod stromy. Vyhrabaná tráva na jar, posekaný trávnik, lístie... Je to práca a dá to zabrať, ale už keď investujem do toho čas a peniaze, tak si chránim investície. Nič nie je zadarmo. Želám všetkým veľa úspechov. Milan, milan.komada@gmail.com

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika