Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky moc, Jirko od Hradce, za Vaše názory a zkušenosti. Z chvály Harlayne jsem dosti překvapen.surprise, protože jsem ji podle různých zdrojů bral jen jako kuriozitu pro svoji odolnost vůči šarce, nic víc. Po zkušenostech s Jojem, to není ten hlavní argument k pořízení odrůdy. Na chuťově průměrné a podprůměrné meruňky, i když odolné vůči šarce, nemám místo. Takže s takové chvály jsem opravdu překvapen. Že by dokonce předčila i Bergeron? No, to se podívejme. S tím davidovým hodnocením Pinkcotu bych vřele souhlasil (viz. pan Boštička, publikace Pěstujeme meruňky, pan Jano a další), kdybych ovšem neokusil Milošovy velké Pinkcoty, které byly chuťuvě velmi příjemné, i bez silnějšího meruňkového aromatu. Osobně nevím z čeho meruňky z Escande vznikaly, že je ta jejich meruňkovitost tak "ořezaná". Bergeron je také francouzská odrůda a přitom je ta meruňkovitost zcela o něčem jiném. Po davidově chvále Kuresie se po této odrůdě v prodeji jistě jen "zapráší".

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika