Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Třešně a meruňky napadá pilatka švestková jen vzácně, většinou napadá švestky, mirabelky, rygle a pod. Já je nestříkám, těch červivých moc není! .

Pokud meruňka přeplodila, sama si shodí přebytek, to znamená malé plůdky-menší než ostatní!

Já mám jiný problém, pětiletá meruňka ač obalená květy, v loni plodila normálně, nemá letos ani jeden plod! Pokud by byla samosprašná měla by nějaké plůdky mít, pokud cizosprašná - mám okolo ni 8 dalších stromků meruněk plodících postupně! Měl někdo něco podobného!

Dnes jsem taky zjistila, že na jedné meruňce praskají všechny plůdky až na bílou pecičku.Před týdnem byla v pořádku, nezaléváme je, ale dnes v noci a celý den pršelo, že by to bylo tím? Kdo ví-odpoví?Dík!

Jitka.B

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika