Zahradní technika Fieldmann?



host - 171.43 (?)
19.3.2012 11:52

Ceska obchodna znacka... potial je to OK... ale kto to vyraba a kde???

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 153.91 (?), 27.7.2011 20:38, zobrazeno: 72651x

Zdravím. Nemá někdo zkušenost se značkou Fieldmann? Má to být nová česká firma (asi od března 2011) a např.jejich sekačka je jedna z nejlevnějších na trhu - ale nevypadá zle, tak nevím co si o tom myslet...

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 235.121 (?), 27.7.2011 22:14
Fast ČR velkoobchod s hodinkama a elektronikou začal prodávat zahradní techniku pod touto značkou. Myslím že je to spíš loterie s kvalitou servisem a dodáním náhradních dílu. Asi bych se zatím poohlédl jinde
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 207.237 (?), 18.3.2012 18:50

Značka je dobrá, servis má dobré pokrytí (Planeo elektro a další...)a je rychlý. poruchovost zatím žádná a to mám již několik výrobků. Za dobrou cenu dostávám dobrou hobby techniku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 171.43 (?), 19.3.2012 11:52

Ceska obchodna znacka... potial je to OK... ale kto to vyraba a kde???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 49.50 (?), 30.3.2012 14:46

Niektore ich vyrobky akoby z oka vypadli znacke Florabest z Lidlu. Napr. el. retazova pila. Urcite sa to vyraba v tej istej cinskej fabrike. Kupil som si od nich akumulatorvy srobovak vo vypredaji v Tescu, je sikovne vymysleny. Ale obcas v nom nieco chrasti, tak dufam ze sa nerosype.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 144.210 (?), 2.4.2012 22:21

Dneska za mnou přišel soused zda bych mu nepomohl nastartovat sekačku Fieldmann. No mimo to že sekačka je čínská a nebyla ani moc levná jsme se dobře zasmály u čtení návodu, který by spíše patřil do humoristického časopisu tak např str 12 E) Čistění chladicího systému Čistěte součásti chladicího systému, abyste zamezili ucpání vzduchového tunelu. Co tím autor chtěl říci nevím ale nedivím se že to soused nenastartoval takových blbostí je tam fůra. Jestli jim to taky nepřekládají čínani:-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 130.97 (?), 5.4.2012 14:15

Koupil jsem si meteostanici od Fastu za 800Kč a návod absolutně strašný. Mohu jen potvrdit, že vůbec neodpovídal výrobku. Nešlo to podle toho vůbec seřídit ani spustit, nakonec metodou pokus omyl jsem to rozpohyboval Je otázka co z toho umím použít a co vlastně výrobek umí. Mít takový návod u sekačky nebo jiného výrobku od nich pod značkou Fieldmann za 5 nebo 10 tis hodil bych jim to na hlavu. Být ta meteostanice dražší udělal bych to i s ní taky. Já se poučil se Sencorem(značka na meteostanici) jsem začal a skončil ihned

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.40 (?), 31.7.2012 13:18
Souhlasím návod mají strašný Divim se že je to schváleno pro prodej v EU. Mám sekačku nechal jsem se zlákat na výstavě v Praze Pul roku řeším jak dostat sekačku do jediného servisu v ČR do Říčan mám to tam 140 km a už jsem tam byl 5x Závady teplá nejde nastartovat, povoluje se pravé přední kolo a při sekání litá tráva mezi vikem koše a šasi. Je to šmejd udělal jsem chybu tak alespoň varuju ostatní
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.210 (?), 9.8.2012 21:53

Souhlasím mám podobné zkušenosti se sekačkou Fieldmann i když do servisu to mám blíže. Návod je také tragedie, podle mne je i k jiné sekačce. Opravdu pozor při výběru

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 224.54 (?), 20.5.2014 15:03
Pekny den. Nedokncil ste ci ste tu kosacku nastartovali a ako. Ja som kupil krovinorez 4003B fieldman a tiez mi to podla navodu neide mastartovat. Mozno je ten preklad zly. Nevieme b ktorej polohe ma byt sitic. Ci v hornej alebo dolnej. Nam to ide lem ked je v spodnej polohe. Podla navodu by mal byt dole. Ak ma niekto Nejaku skusenost napiste. Dakujem peter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika