Příspěvky uživatele - 130.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní technika Fieldmann?, 5.4.2012
Koupil jsem si meteostanici od Fastu za 800Kč a návod absolutně strašný. Mohu jen potvrdit, že vůbec neodpovídal výrobku. Nešlo to podle toho vůbec seřídit ani spustit, nakonec metodou pokus omyl jsem to rozpohyboval Je otázka co z... celý příspěvek >
Je Heureka objektivní?, 20.3.2012
Öbjektivnost je vždy otázka, Pravda je, že třeba sekačky Mountfield se tu nenajdou(proč?) a sekačky které se v Evropě posuzují za nejlepší a nejkvalitnější a to oprávněně se tady neumistují ani v první 50. Vždy to záleží na provozovateli... celý příspěvek >
Křovinořez Spirit, 4.1.2012
Panu 145.189. Myslím že by bylo nejlepší aby jste zůstal u kosy. Pokud máte představu o křovinořech takovou, že ze zkušeností s poměrně slušným křovinořezem s kterým jste se sklamal chcete koupit nějaký ze zásilkového obchodu, tak to bude... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 551, 23.6.2011
Mám ji už rok. Na počátku mne překvapilo velmi pečlivé zabalení a podrobný návod.Kupoval jsem jí v e-shopu a bál jsem se, že návod bude složitý. Startování, sečení, pojezd, sběr super mulčování mne moc nenadchlo protože jsem sekal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika