Příspěvky uživatele - 49.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Garden Field Benzínová řetězová pila 45 CC, 19.3.2019
Klasická Čínska píla. Na 90% to isté ako Hecht, Fieldmann a x ďalších. Slabšie plasty. Kartre z horćíka. Odporúčam vymeniť reťaz 1,5 mm za 1,3mm - je zbytočne široká. Tak isto vymeniť lištu za kratšiu oregon. Inak píla píli dobre.
Kultivator KF-04 s Motorom Tecumseh, 2.1.2019
Objem valcov je 153ccm, rozvod SV.  Je to nezmar. Štartuje vždy.
Křovinořez a žací nůž - možnost zlomení?, 16.6.2017
Bol to Florabest fbs 43 b2. Tá skrutka bola asi z liatiny podľa tvaru lomu. narazil som do balvana ktorý mal tak 10kg. mal som tam hrubý trojzub.  vačšinou o kameň iba škrtnem, vtedy keď sa mi zlomila skrutka som narazil na tvrdo.
Křovinořez a žací nůž - možnost zlomení?, 15.6.2017
Nože sú dva druhy, tenké plechové alebo hrubé. plechové sa asi skôr ohnu ako zlomia.  Mne sa stalo s hrubým trojzubom, že som narazil na veľký kameň a odlomila sa skrutka ktorá drží nôž. Našťastie letel smerom odo mňa, smrtiaca zbraň.... celý příspěvek >
Stihl FS55 - chcípání při přidání plynu, 18.10.2015
Mal som presne ten istý problém. Bolo to karburátorom, po výmene Ok. Asi stvrdnutá membrána, čistenie pôvodného karburátora ultrazvukom nepomohlo.  Ešte by to prípadne mohlo byť aj sviečkou.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 17.7.2014
Pružinka ide do objímky na riaditka. Pri montáži noža ide na prevodovku: 1. Hrubá podložka s dierkou na boku a vnútorným tisíchranom. 2. Nôž. 3.hrubšia podložka. 4. Tanierovitá podložka. 5. Matica
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 9.7.2014
Má to stále bowden? Alebo už pevný hriadeľ??  Inak pri kosení trojzubom je potrebné odmontovať spodnú časť krytu, potom to pôjde aj nižšie ako 10 cm.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.7.2014
Písal som príspevok 30.06.2013 1:39 a chcem sa s vami podeliť o ďalšie skúsenosti. Krovinorez z lidla som mal takmer tri roky, teraz sa mi na ňom ukrútil bowden a lidl mi vrátil plnú sumu. Práve majú nový model a je o 10 eur lacnejší ako bol starý,... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.8.2013
1:25 to nepotrebuje ani pionier. Ja tam davam 1:50 od začiatku a ide v pohode, a to ho nešetrim.  To určite číňania zle preložili z rezancovych znakov.
Jaké jsou zkušenosti se servisem Mountfield?, 24.7.2013
Skočte si do lekarne pre infuznu supravu, na slovensku stoji 0,35euro. PVC hadička by mohla pasovat do pily, a zadarmo tam mate aj filter (kvapkatko) :-).
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 1.7.2013
Ešte dodám, že podľa návodu to chce olej v pomere 1:40.   Ja mu dávam 1:50, zatiaľ sa drží a zdá sa že mu to stačí.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 30.6.2013
Ja mám ten florabest FBS 43 A1 skoro dva roky. plusy: - cena - motor zatial spolahlivy, startuje dobre,  nesmradi prilis myslim ze menej ako moja stara stihl FS55 - zvuk pomerne dobry - da sa zlozit, takze sa zmesti do kufra... celý příspěvek >
Homelite CSP 4518, 8.6.2013
Čerpadlo je malý šnek poháňaný cez závit na kľukovom hriaďeli medzi motorom a spojkou. Ak si dobre pamatám, tak sa nachádza zhruba v mieste kde je po zložení lišty otvor na mazanie (ale z vnútra). To musíte odmontovať celý motor, spojku, vyfuk.... celý příspěvek >
Homelite CSP 4518, 26.11.2012
Zdravim Honzo, zaujimalo by ma ci pod pilou nemate mlaku? A co spotreba, mne CSP 4518 zerie aj topanky :).   Jano
Úhyn ryb, 10.6.2012
Je to potvrdené, bola to užovka. Našla som v záhrade jej vyzvlečenú kožu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika